Gå til hovedindhold

RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz

RF ElementsEAN: 4250605539658
Pris fra 257 krtil 429 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 10. maj

Sammenlign priser på RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz
257 kr
Til butik
RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz billede

Produktinformation

RF elements HG3-CC-S50 - Antenne - horn - 14.3 dBi - udendørs

Produktspecifikationer

Mærke: RF elements
Artikel nr.: HG3-CC-S50
EAN: 4250605539658
Varenr.: 996907469
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-antenne RF Elements HG3-CC-S50 - rørformet N-Type 14,3
-55%409 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-antenne RF Elements HG3-CC-S50 - rørformet N-Type 14,3 billede

Produktinformation

Fordele ved TV-antenne til udendørs monteringRF Elements HG3-CC-S50 er en rørformet TV-antenne med N-Type tilslutning, der er skabt til stabil og målrettet modtagelse. Den robuste konstruktion og fleksible beslag gør den velegnet til opsætning, hvor du ønsker en mere præcis retning mod signalet. Den markante røde afslutning og solide metalbeslag giver et professionelt indtryk, som passer til seriøse installationer.Til hvem og til hvad?Ideel til dig, der vil optimere antennesignalet på dit TV-setup eller en specialiseret installation. Den rørformede antenne med N-Type stik gør den relevant, når du har brug for en sikker kabeltilslutning og en fast montering med justerbart beslag.Type: Rørformet antenneTilslutning: N-TypeModel: HG3-CC-S50Montering: Justerbart metalbeslagBrand: RF Elements...

Produktspecifikationer

Mærke: RF Elements
Kategori: TV-antenner
Vægt: 2.77g
EAN: 4250605539658
Varenr.: 1924873
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-antenne RF Elements HG3-CC-S50 - rørformet N-Type 14,3
-54%429 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-antenne RF Elements HG3-CC-S50 - rørformet N-Type 14,3 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RF Elements
Kategori: TV-antenner
Vægt: 2.77g
EAN: 4250605539658
Varenr.: 1924873

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK257 kr257 krKøb
2Boligcenter DK409 kr409 krKøb
3Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz

PriceData har fulgt prisen på RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz i 158 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 735 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 691 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er 63% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 64% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for RF elements HG3-CC-S50 Antenne Horn Rød Hvid 5180 - 6400 MHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026257 kr2 kr (1%)
14. maj 2026255 kr1 kr (0%)
12. maj 2026254 kr1 kr (0%)
10. maj 2026253 kr1 kr (0%)
9. maj 2026254 kr461 kr (64%)
8. maj 2026715 kr4 kr (1%)
7. maj 2026719 kr4 kr (1%)
6. maj 2026715 kr2 kr (0%)
3. maj 2026717 kr2 kr (0%)
2. maj 2026719 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret