Gå til hovedindhold

RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz

RF ElementsEAN: 4250605531324
Pris fra 260 krtil 429 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 258 kr 9. maj

Sammenlign priser på RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz
260 kr
Til butik
RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz billede

Produktinformation

RF elements HG3-CC-S40 - Antenne - horn - Wi-Fi - 16.2 dBi - retnings

Produktspecifikationer

Mærke: RF elements
Artikel nr.: HG3-CC-S40
EAN: 4250605531324
Varenr.: 996907468
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-antenne RF Elements Horn 40° symmetrisk 5 GHz 16 dBi
-55%409 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-antenne RF Elements Horn 40° symmetrisk 5 GHz 16 dBi billede

Produktinformation

Fordele ved TV-antenne til udendørs linkDenne hornformede, symmetriske 40° antenne er et stærkt valg til stabile 5 GHz-forbindelser. Den fokuserede stråle hjælper med at reducere uønskede forstyrrelser og giver en ensartet dækning i hele strålevinklen. Med en forstærkning på 16 dBi får du effektiv signalretning til punkt‑til‑punkt eller mindre punkt‑til‑multipunkt installationer.Til dig der ønsker enkel og præcis monteringAntenneformen gør det let at sigte og justere, og den robuste holder understøtter sikker fastgørelse på mast. Velegnet til professionelle og entusiaster, der arbejder med 5 GHz udstyr og har brug for en ren og kontrolleret stråle.Antennetype: Horn, symmetriskÅbningsvinkel: 40°Bånd: 5 GHzForstærkning: 16 dBi...

Produktspecifikationer

Mærke: RF Elements
Kategori: TV-antenner
Vægt: 7.38g
EAN: 4250605531324
Varenr.: 1926646
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-antenne RF Elements Horn 40° symmetrisk 5 GHz 16 dBi
-54%429 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-antenne RF Elements Horn 40° symmetrisk 5 GHz 16 dBi billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RF Elements
Kategori: TV-antenner
Vægt: 7.38g
EAN: 4250605531324
Varenr.: 1926646

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK260 kr260 krKøb
2Boligcenter DK409 kr409 krKøb
3Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz

PriceData har fulgt prisen på RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz i 149 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 675 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 61% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 64% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for RF elements HG3-CC-S40 Antenne Horn Rød Hvid 5.18 - 6.4 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026260 kr2 kr (1%)
30. maj 2026262 kr2 kr (1%)
27. maj 2026260 kr2 kr (1%)
24. maj 2026262 kr2 kr (1%)
23. maj 2026260 kr2 kr (1%)
22. maj 2026262 kr2 kr (1%)
16. maj 2026260 kr1 kr (0%)
14. maj 2026259 kr1 kr (0%)
9. maj 2026258 kr461 kr (64%)
8. maj 2026719 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret