Gå til hovedindhold

Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark

RexelKontorudstyrEAN: 5028252613897
Pris fra 2.858 krtil 4.832,15 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.974,15 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2858 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 28 mm
2.858 kr
Til butik
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 28 mm billede

Produktinformation

Rexel Optimum AutoFeed+ 150X - Finskæremaskine - kryds snit - 4 x 28 mm - P-4

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Artikel nr.: 2020150XEU
EAN: 5028252613897
Varenr.: 998093407
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
2.907 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark
3.334 kr
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 150X automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 150x A4 ark i en omgang. Læg blot stakken af papir i maskinen, luk låget og makulatoren gør resten for dig. P-4 sikkerhedsniveau krydsmakulering. - Automatisk makulering af op til 150 ark A4-papir (80 g) ad gangen. Manuel indføring af op til 8 ark (80 g) - P-4 krydsmakulering (4x28mm) - Beholder, der kan trækkes ud med 44L kapacitet - Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020150XEU
EAN: 5028252613897
Varenr.: 2922519
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Rexel makulator Optimum AutoFeed+ 150X automatisk krydsklip P4
3.779 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150X P4
3.787,19 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 150x P4 44 Liter
3.955 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Optimum Autofeed+ 150x P-4
4.249 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150X
4.500 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makulator med autofeed Rexel AutoFeed+ 150X, P-4, 150 ark, 44 l
-2%4.799 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makulator med autofeed Rexel AutoFeed+ 150X, P-4, 150 ark, 44 l
-2%4.819 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+150X P4
4.832,15 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.858 kr2.858 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.907 kr2.907 krKøb
3Proshop DK3.334 kr3.334 krKøb
4Komplett DK3.779 kr3.779 krKøb
5Officely.dk3.787,19 kr3.787,19 krKøb
6Hertels Boresko3.955 kr3.955 krKøb
7Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
8Nova Nordic A/S4.500 kr4.500 krKøb
9Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
10Vivas DK4.819 kr5.218 krKøb
11RedOffice Konpap4.832,15 kr4.832,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.599 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 3.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.913 kr.

Den nuværende pris på 2.858 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.858 kr38 kr (1%)
5. maj 20262.896 kr11 kr (0%)
4. maj 20262.907 kr17 kr (1%)
29. apr. 20262.924 kr31 kr (1%)
28. apr. 20262.893 kr31 kr (1%)
24. apr. 20262.924 kr1 kr (0%)
21. apr. 20262.923 kr1 kr (0%)
16. apr. 20262.924 kr1 kr (0%)
14. apr. 20262.923 kr34 kr (1%)
7. apr. 20262.889 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret