Gå til hovedindhold

Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l

RexelKontorudstyrEAN: 5028252613873
Pris fra 2.149 krtil 4.322,48 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 2.173,48 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2149 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 100X krydsmakulering, 4x28mm P4, 100 ark
-10%2.149 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 100X krydsmakulering, 4x28mm P4, 100 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 100X automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 100x A4 ark i en omgang. Læg blot papirerne i maskinen, luk og makulatoren gør arbejdet for dig. P-4 sikkerhedsniveau krydsmakulering. - Automatisk makulering af op til 100 ark A4-papir (80 g) ad gangen. Manuel indføring af op til 8 ark (80 g) - P-4 krydsmakulering (4x28mm) - Beholder, der kan trækkes ud med 34L kapacitet - Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020100XEU
EAN: 5028252613873
Varenr.: 2922512
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 100X krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
2.362 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 28 mm
2.444 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 100X P4
2.933,16 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 100x P4 34 Liter
3.055,55 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 100X
3.125 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Optimum Autofeed+ 100x P-4
3.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l
3.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l
3.819 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+100X P4
4.322,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.149 kr2.149 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.362 kr2.362 krKøb
3CompuMail DK2.444 kr2.444 krKøb
4Officely.dk2.933,16 kr2.933,16 krKøb
5Hertels Boresko3.055,55 kr3.055,55 krKøb
6Nova Nordic A/S3.125 kr3.125 krKøb
7Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
8Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
9Vivas DK3.819 kr4.078 krKøb
10RedOffice Konpap4.322,48 kr4.322,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l

PriceData har fulgt prisen på Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.149 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.312 kr.

Den nuværende pris på 2.149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Makulator - Rexel AutoFeed+ 100X, P-4, konfettisnit 4 × 28 mm, 100 ark, 34 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.149 kr249 kr (10%)
22. maj 20262.398 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.399 kr37 kr (2%)
11. maj 20262.362 kr37 kr (2%)
9. maj 20262.399 kr37 kr (2%)
7. maj 20262.362 kr37 kr (2%)
6. maj 20262.399 kr37 kr (2%)
25. apr. 20262.362 kr37 kr (2%)
22. apr. 20262.399 kr37 kr (2%)
21. apr. 20262.362 kr213 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret