Gå til hovedindhold

Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark

RexelKontorudstyrEAN: 5028252523240
Pris fra 819 krtil 1.820,83 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.001,83 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark
-11%819 kr
Før 921 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark billede

Produktinformation

Rexel Momentum X410 makulatoren er en maskine, som er ideel til hjemmebrug eller hjemmekontoret med et sikkerhedsniveau P4 og 6 minutters konstant makuleringstid. -Intiutiv touch kontrol for let betjening - Smart antiblokeringstekonologi, så papirer ikke sidder fast i maskinen - Stor 23 liters beholder med kapacitet til 225 A4 ark- så behøver du ikke tømme beholderen så tit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104571EU
EAN: 5028252523240
Varenr.: 2688045
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum X410 krydsmakulering 4x30 mm (P-4)
903 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Rexel makulator Momentum X410 P4
921 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Momentum X410 P4 23 Liter
1.170,56 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Rexel Momentum X410 P4 2104571EU Modsvarer: N/A
1.179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Momentum X410 P4
-0%1.261 kr
Før 1.261,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Makulering Rexel Momentum X410
1.820,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK819 kr858 krKøb
2CS MEGASTORE DK903 kr942 krKøb
3Komplett DK921 kr921 krKøb
4Hertels Boresko1.170,56 kr1.170,56 krKøb
5InkClub DK1.179 kr1.179 krKøb
6Dustin DK1.261 kr1.347,25 krKøb
7RedOffice Konpap1.820,83 kr1.820,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark i 182 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 906 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026819 kr102 kr (11%)
16. maj 2026921 kr1 kr (0%)
15. maj 2026920 kr6 kr (1%)
14. maj 2026914 kr7 kr (1%)
13. maj 2026921 kr6 kr (1%)
12. maj 2026915 kr1 kr (0%)
11. maj 2026916 kr1 kr (0%)
9. maj 2026917 kr4 kr (0%)
7. maj 2026921 kr42 kr (5%)
5. maj 2026879 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret