Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5017155004055
Pris fra 759 krtil 853,34 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 94,34 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 744 kr 8. maj

Sammenlign priser på Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm
759 kr
Til butik
Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: RAYCHEM
Kategori: Krympemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: CRSM-143/36-1000
EAN: 5017155004055
Varenr.: 5092176
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Reperationsmuffe 143/36-1000 mm
759 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REPARATIONSMUFFE 143-36MM L:1000MM
853,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK759 kr798 krKøb
2Proshop DK759 kr798 krKøb
3EL-GROSSISTEN853,34 kr853,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm

PriceData har fulgt prisen på Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm i 84 dage. Laveste pris i perioden er 744 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 747 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Reparationsmuffe CRSM 143/36 1000mm anvendelig 86-33mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026759 kr14 kr (2%)
10. maj 2026745 kr1 kr (0%)
8. maj 2026744 kr1 kr (0%)
6. maj 2026745 kr1 kr (0%)
2. maj 2026744 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026745 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026744 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret