Gå til hovedindhold

Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n

ReolinkCentral styring af hjemmetEAN: 6976930228255
Pris fra 2.949 krtil 4.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.050 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.299 kr 14. maj

Sammenlign priser på Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Home Hub + 4x Argus 3 Ultra 8mp Batteri Wifi Kamera
-34%2.949 kr
Før 4.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Reolink Home Hub + 4x Argus 3 Ultra 8mp Batteri Wifi Kamera billede

Produktinformation

Hjemmesikkerhedsstyringscenter Lagringskryptering & Privatlivsbeskyttelse Udvideligt system til op til 8 Reolink kameraer Ingen månedlige gebyrer 4K 8MP Ultra HD 2,4/5 GHz dual-band WiFi Batteri-/solenergidrevet Color Night vision IP65 vejrbestandig

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: BWS4KC01W64-4
EAN: 6976930228255
Varenr.: 5020055227
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Home Hub med 4x Argus 3 Ultra 4K-kamera
3.659 kr
Til butik
Reolink Home Hub med 4x Argus 3 Ultra 4K-kamera billede

Produktinformation

Reolink Home Hub og fire Argus 3 Ultra 4K-kameraer giver dig en samlet overvågningsløsning med lokal lagring og lang batterilevetid. Pakken er velegnet til boligovervågning i villa, rækkehus, udendørsområde og indendørsområde, hvor du vil have dækning af flere vinkler i én løsning. Kameraerne optager i 4K UHD, så detaljer som ansigter og nummerplader bliver lettere at genkende. Home Hub bruger microSD-kort til lagring, og 64 GB medfølger, så du er klar til optagelser fra dag ét. Lokal lagring med god kapacitet Home Hub gemmer optagelserne lokalt på microSD-kort, så du ikke er afhængig af cloud-abonnementer. Med op til 2x 512 GB i hubben og op til 512 GB i hvert kamera er der plads til mange optagelser, før du behøver at rydde op. Fire 4K-kameraer til ude og inde De fire Argus 3 Ultra-kameraer giver dækning flere steder omkring huset. IP65-klassificeringen betyder, at kameraerne er beskyttet mod støv og vandstænk, så de kan bruges både udendørs og indendørs. Fleksibel placering og batteridrift Med batteritid på op til 5 måneder med Home Hub skal du ikke oplade kameraerne særlig tit. Opladning sker via USB-C med de medfølgende kabler og en USB-oplader. Styring via app og Google Home Reolink App til iOS og Android samler styringen af kameraer og Home Hub ét sted, så du kan se livebilleder og optagelser direkte på telefonen. Systemet kan også bruges sammen med Google Home. I pakken: 4x Argus 3 Ultra kameraer, 1x Home Hub, 1x 64 GB microSD-kort, 4x vægbeslag, 4x monteringsrem, 2x USB-C ladekabler, 1x strømadapter til Home Hub, 1x netværkskabel (1 m).

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: IP kamera
Artikel nr.: HOME HUB WITH 4X ARGUS 3 ULTRA
EAN: 6976930228255
Varenr.: 60328
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n
3.697 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Reolink Home Hub med 4x Argus 3 Ultra-kamera
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.949 kr3.035,25 krKøb
2Av-Cables DK3.659 kr3.659 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.697 kr3.697 krKøb
4Komplett DK4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n

PriceData har fulgt prisen på Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n i 143 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.229 kr.

Den nuværende pris på 2.949 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Reolink Home Hub with 4 Argus 3 Ultra - Central controller - trådløs - 802.11a/b/g/n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.949 kr710 kr (19%)
28. maj 20263.659 kr48 kr (1%)
27. maj 20263.707 kr792 kr (18%)
26. maj 20264.499 kr2.200 kr (96%)
14. maj 20262.299 kr240 kr (9%)
12. maj 20262.539 kr1.168 kr (32%)
7. maj 20263.707 kr220 kr (6%)
5. maj 20263.487 kr1.188 kr (52%)
11. apr. 20262.299 kr1.321 kr (36%)
8. apr. 20263.620 kr1.005 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret