Gå til hovedindhold

REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66

ReolinkCentral styring af hjemmetEAN: 6976930228262
Pris fra 1.799 krtil 2.727 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 928 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 11. apr.

Sammenlign priser på REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Home Hub + 2x Argus Eco Ultra 4k 8mp Battery Wifi
-47%1.799 kr
Før 3.398,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Reolink Home Hub + 2x Argus Eco Ultra 4k 8mp Battery Wifi billede

Produktinformation

Ægte 4K 8 MP-video med farvespotlight om natten giver klare detaljer i mørke Krypteret lokal optagelse på inkluderet 64 GB microSD-kort holder optagelserne private Batteri- eller solenergi med 4320 mAh genopladelige celler gør ledninger overflødige Dual-band 2,4/5 GHz WiFi og H.265 reducerer udfald og sparer lagerplads IP66 vejrbestandigt kabinet, tovejss lyd og smart bevægelsesregistrering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: BWS4KB01W64-2
EAN: 6976930228262
Varenr.: 5020055807
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66
-3%2.462 kr
Før 2.537 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink Hub med 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | batteri | IP66
2.462 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Home Hub med 2x Argus Eco Ultra 4K-kamera
2.499 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K 8MP Battery IP66
2.727 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.799 kr1.885,25 krKøb
2Proshop DK2.462 kr2.462 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.462 kr2.462 krKøb
4Av-Cables DK2.499 kr2.499 krKøb
5CompuMail DK2.727 kr2.727 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66

PriceData har fulgt prisen på REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66 i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.318 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for REOLINK Hub with 2x Argus Eco Ultra 4K | 8MP | Battery | IP66 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.799 kr663 kr (27%)
28. maj 20262.462 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.474 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.486 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.498 kr13 kr (1%)
23. maj 20262.511 kr26 kr (1%)
7. maj 20262.537 kr60 kr (2%)
5. maj 20262.597 kr898 kr (53%)
21. apr. 20261.699 kr200 kr (13%)
11. apr. 20261.499 kr200 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret