Gå til hovedindhold

Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0194644111991
Pris fra 4.177 krtil 4.839 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 662 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4177 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3
4.177 kr
Til butik
Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Kamera udendørs
Farve: 12
Artikel nr.: 194644111991
EAN: 0194644111991
Varenr.: 25417847
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam 3 4+1
4.453 kr
Til butik
Eufy eufyCam 3 4+1 billede

Produktinformation

eufy Sikkerhed eufyCam S330 (eufyCam 3) 4-Cam Kit, Udendørs Trådløs Sikkerhedskamera, 4K med Integreret Solpanel, Ansigtsgenkendelse AI, Udvidelig Lokal Lagring, Spotlight, Ingen Månedlige Gebyrer Kristallklar Natt Overvågning: Opnå overlegen natsyn med eufy 4k-kameraets Starlight-ordning, der leverer 4K kvalitet og levende farver i svagt lys, hvilket overgår traditionelle 1080p-kameraer. Intelligent Inkräktarvarsel: eufycam 3:s BionicMind AI identificerer præcist venner fra fremmede uden ekstra omkostninger, og går videre end blot simpel bevægelsesdetektion. Integritetsfokuseret Lagringsløsning: eufycam 3 har kryptering i militærklasse for lokal lagring, udvidelig op til 16 TB, hvilket sikrer sikker datalagring uden behov til abonnementsbaserede cloudtjenester. Miljøvenlig Sikkerhed: Med sin solpanel kræver eufycam 3 kun to timers sollys for kontinuerlig drift, hvilket overgår batteritiden for standard sikkerhedskameraer. Skreddersydd Intelligent Kontroll: eufycam 3 tilbyder stemmestyring via Alexa eller Google Assistant og tilpasselige aktivitetszoner for en forbedret smart home-oplevelse, der går ud over typisk automation.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: T88733W1
EAN: 0194644111991
Varenr.: 3305879
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
eufy Security eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamera kit med hub
4.499 kr
Til butik
eufy Security eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamera kit med hub billede

Produktinformation

Smart overvågning til hjemmet med 4K og lokal lagringSkab tryghed omkring hjemmet med eufyCam S330 4-kamera kittet. Sættet indeholder fire trådløse sikkerhedskameraer og en base/hub, så du kan dække flere vinkler - fra indkørsel til terrasse. Systemet leverer 4K Ultra HD videokvalitet, så detaljer står skarpt dag og nat.Designet til problemfri hverdagsovervågningKameraerne er udviklet til langtidsholdbar drift med Forever Power og gemmer optagelser via lokal lagring på hub’en, så du har kontrol over dine data. AI-funktionen BionicMind hjælper med genkendelse, og 8× zoom gør det let at komme tættere på begivenheder. Farvenatsyn sørger for tydelige optagelser efter mørkets frembrud.Sæt: 4 sikkerhedskameraer + hubOpløsning: 4K Ultra HDZoom: 8×Natsyn: FarveLagring: Lokal lagring på hubAI: BionicMindStrøm: Forever Power...

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 3.51g
EAN: 0194644111991
Varenr.: 2173638
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
eufy Security eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamera kit med hub
4.519 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy EufyCam 3 kit med solpanel 4 kameraer
4.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.177 kr4.177 krKøb
2Proshop DK4.453 kr4.453 krKøb
3Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
4Vivas DK4.519 kr4.598 krKøb
5Av-Cables DK4.839 kr4.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3

PriceData har fulgt prisen på Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 4.878 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.278 kr.

Den nuværende pris på 4.177 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Eufy eufyCam S330 (eufyCam 3) - 4-kamerakit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - med Eufy HomeBase 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20264.177 kr276 kr (6%)
18. maj 20264.453 kr276 kr (7%)
7. maj 20264.177 kr276 kr (6%)
6. maj 20264.453 kr276 kr (7%)
4. maj 20264.177 kr276 kr (6%)
3. maj 20264.453 kr276 kr (7%)
2. maj 20264.177 kr276 kr (6%)
1. maj 20264.453 kr276 kr (7%)
30. apr. 20264.177 kr116 kr (3%)
28. apr. 20264.293 kr546 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret