Gå til hovedindhold

Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0194644177768
Pris fra 1.979 krtil 2.639 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 660 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.399 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1979 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy 4G LTE Cam S330
1.979 kr
Til butik
Eufy 4G LTE Cam S330 billede

Produktinformation

Forever Power: Giv din visning mulighed for at gå hvorhen du ønsker. Nyd 24/7 off-grid-frihed med det opgraderede solpanel og et kraftfuldt 9.400 mAh batteri. Dobbelt tilslutning med 4G og Wi-Fi: Oplev ultimativ sikkerhed med maksimal alsidighed ved at bruge enten mobil- eller Wi-Fi-forbindelse efter dine behov. Automatisk netværksvalg: Det medfølgende SIM-kort er kompatibelt med flere større netværk i hele Europa. Det vælger automatisk den mest stabile forbindelse for at optimere forbindelsen og sikre uafbrudt visning. 4K i farver, dag og nat: Farve 4K-kameraet giver dig klarheden til at identificere en nummerplade 30 fod (10 meter) væk. Lys op på dine omgivelser med 100-lumen spotlightet for at fortsætte med at se farverige detaljer op til 26 fod (8 meter) væk, hele natten. 360° visning med AI-sporing: Allround-visning med panorering og vipning. AI registrerer og sporer personer og køretøjer med et bredt bevægelsesområde.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: T86P2321
EAN: 0194644177768
Varenr.: 3240917
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam S330 (4G) overvågningskamera
1.979 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy 4G LTE solcelledrevet overvågningskamera S330
1.999 kr
Til butik
Eufy 4G LTE solcelledrevet overvågningskamera S330 billede

Produktinformation

Eufy solcelledrevet overvågningskamera S330 kræver hverken fast strøm eller wifi – ideelt til sommerhus, landbrug, byggeplads og udendørsområde. Med 32 GB microSD-kort inkluderet er kameraet klar til brug fra første dag, og optagelserne gemmes lokalt direkte på kortet. Kameraet forsynes med strøm fra sollys i stedet for faste installationer. Installationen kan være både fast og midlertidig, så det er nemt at flytte kameraet, hvis behovet ændrer sig. Overvågning uden strøm og wifi Til sommerhus, landbrug, byggeplads og udendørsområde uden strøm eller wifi er klassisk overvågning ofte besværlig at etablere. Et solcelledrevet overvågningskamera er en praktisk løsning, fordi det ikke kræver fast strømtilslutning. Når installationen kan være både fast og midlertidig, er det nemmere at flytte kameraet, hvis behovet ændrer sig – for eksempel mellem forskellige områder på en byggeplads eller rundt på et landbrug. Lokal lagring med medfølgende microSD-kort Med 32 GB microSD-kort inkluderet gemmer kameraet optagelser lokalt uden ekstra udstyr. Optagelserne bliver liggende på kortet i selve kameraet. Lokal lagring er især nyttig de steder, hvor forbindelsen kan være udfordret, fordi kameraet fortsætter med at optage, selvom netværket ikke altid er stabilt. I pakken: Eufy solcelledrevet overvågningskamera S330 og 32 GB microSD-kort.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: T86P2321
EAN: 0194644177768
Varenr.: 65817
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G
2.136 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eufy S330 Netværksovervågningskamera Udendørs
2.253 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker eufy 4G LTE Cam S330 udendørs overvågningskamera, hvid
2.404 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Eufy S330 Netværksovervågningskamera Udendørs
2.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.979 kr1.979 krKøb
2Komplett DK1.979 kr1.979 krKøb
3Av-Cables DK1.999 kr1.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.136 kr2.136 krKøb
5CompuMail DK2.253 kr2.253 krKøb
6Teknikproffset DK2.404 kr2.463 krKøb
7Ultrashop2.639 kr2.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G

PriceData har fulgt prisen på Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.339 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.038 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.796 kr.

Den nuværende pris på 1.979 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Eufy S330 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi - 4G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.979 kr225 kr (13%)
5. maj 20261.754 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.753 kr354 kr (25%)
14. apr. 20261.399 kr600 kr (30%)
10. mar. 20261.999 kr600 kr (43%)
24. feb. 20261.399 kr639 kr (31%)
27. jan. 20262.038 kr138 kr (7%)
26. jan. 20261.900 kr138 kr (7%)
25. jan. 20262.038 kr138 kr (7%)
24. jan. 20261.900 kr138 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret