Gå til hovedindhold

Keen Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

KeenOvervågningskameraerEAN: 6975253983902
Pris fra 1.910 krtil 2.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.089 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.512 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1910 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
1.910 kr
Til butik
Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2. Type: IP-sikkerhedskamera, Understøttet placering: Udendørs, Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs. Monteringstype: Loft/væg, Produktfarve: Camouflage, Formfaktor: Kuppel. Objektivets synsvinkel, vandret: 90°, Objektivets synsvinkel, lodret: 47°, Objektivets synsvinkel, diagonal: 110°. Sensortype: CMOS, Optisk sensorstørrelse: 25,4 / 3 mm (1 / 3"). Nattesyn, afstand: 10 m, LED type: IR, Infrarød bølgelængde: 940 nm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Go Series G450 with Solar Panel 2
EAN: 6975253983902
Varenr.: 1001846967
Gå til Jagt Jakt
TrustScore 4 ud af 53,8
Reolink Go Ranger 4K livekamera
-17%2.495 kr
Før 2.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Reolink Go Ranger 4K livekamera billede

Produktinformation

Reolink Go Ranger 4K PT .. er det første 4K 4G LTE vildtkamera med 360°(355°) synsfelt. - 4K 8MP Ultra HD- Dyreopdagelse og -genkendelse- Batteri/solcelledrevet- Ingen synlig natvision (No-Glow Night Vision 940nm) Større solpanel - bedre batteri kapac...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keen
Kategori: Vildtkamera
EAN: 6975253983902
Varenr.: 6986
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink - Go Series G450 inkl. Solpanel
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.910 kr1.910 krKøb
2Jagt Jakt2.495 kr2.495 krKøb
3Friluft DK2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.512 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 2.075 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.844 kr.

Den nuværende pris på 1.910 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Reolink Go Series G450 + Solar Panel 2 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.910 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.909 kr386 kr (25%)
29. maj 20261.523 kr304 kr (17%)
28. maj 20261.827 kr304 kr (20%)
27. maj 20261.523 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.519 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.517 kr308 kr (17%)
22. maj 20261.825 kr306 kr (20%)
20. maj 20261.519 kr556 kr (27%)
16. maj 20262.075 kr556 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret