Gå til hovedindhold

Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870

RemingtonKamme og børsterEAN: 4008496881963
Pris fra 109 krtil 239 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Næsehårstrimmer NE3870 Nano Series
109 kr
Til butik
REMINGTON Næsehårstrimmer NE3870 Nano Series billede

Produktinformation

- Active Blade Clean System med udvaskningsport for nem vedligeholdelse - Antimikrobielt nano-sølvhus for hygiejnisk trimning - Dobbeltsidet lodret trimmer - Detaljetrimmer med justerbar kam (1-5mm) - Komfortblade for sikker og nem brug - Lodrette styrekamme til trimning af øjenbryn - Brusertæt - Ergonomisk greb Antimikrobielt sølvhus og Active BladeClean-system med udvaskningsport eliminerer enhver form for besværlig rengøring, mens komfortspidsbladene sikrer, at du kommer hurtigere gennem din skægtrimning uden at skulle bekymre dig om rifter eller snit.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: NE3870
EAN: 4008496881963
Varenr.: 2649433
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Detaljetrimmer NE3870
110 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Detaljetrimmer NE3870
129 kr
Til butik
Remington Detaljetrimmer NE3870 billede

Produktinformation

Remington Detaljetrimmer NE3870 Opdag den perfekte løsning til præcision og detalje med Remington Detaljetrimmer NE3870. Denne kompakte trimmer er designet til at levere nøjagtige og skarpe resultater, som gør det nemt at forme og style øjenbryn, næse-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4008496881963
Varenr.: 85559
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Hygiejnetrimmer NE3870 (43211570100)
-65%133 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Ne3870 - Nano Series Lithium - Næsehårstrimmer
139,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870
-37%156,52 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington Nano NE3870 - Detaljetrimmer - trådløs
185,81 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington NE3870 Næsehårstrimmer
-25%186,75 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington Nose & Detail Trimmer NE3870 E51 - 1 pcs
202 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hygiejnetrimmer NE3870
-11%239 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK109 kr148 krKøb
2CompuMail DK110 kr110 krKøb
3Ultrashop129 kr129 krKøb
4Teknikproffset DK133 kr182 krKøb
5Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
6NiceHair.dk156,52 kr156,52 krKøb
7CS MEGASTORE DK185,81 kr224,81 krKøb
8Made4men Danmark186,75 kr186,75 krKøb
9NordicFeel DK202 kr202 krKøb
10Estore DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870

PriceData har fulgt prisen på Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Remington Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer - NE3870 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026109 kr4 kr (4%)
31. maj 2026113 kr5 kr (4%)
30. maj 2026118 kr3 kr (2%)
29. maj 2026121 kr1 kr (1%)
28. maj 2026122 kr29 kr (31%)
27. maj 202693 kr1 kr (1%)
23. maj 202694 kr1 kr (1%)
22. maj 202693 kr32 kr (26%)
19. maj 2026125 kr17 kr (16%)
11. apr. 2026108 kr18 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret