Gå til hovedindhold

Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer

RemingtonKamme og børsterEAN: 4008496881864
Pris fra 84 krtil 183 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington Nano Series NE3850
84 kr
Til butik
Remington Nano Series NE3850 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skægtrimmer
Farve: 3
Artikel nr.: 43210570100
EAN: 4008496881864
Varenr.: 3718515
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Næsehårstrimmer NE3850
90 kr
Til butik
REMINGTON Næsehårstrimmer NE3850 billede

Produktinformation

Næse- og ørehårstrimmer, Aktivt BladeClean-system med udvaskningsport for nem vedligeholdelse, Antimikrobielt sølvhus for hygiejnisk trimning, Dobbeltsidet lodret trimmer, Roterende trimmerhoved, Komfortblade for sikker og nem brug, Lodrette styrekamme til trimning af øjenbryn, Brusertæt, Batteri inkluderet, 2 års garanti, sort/blå Vores Nano Serie næse- og øretrimmer er det perfekte værktøj til at fjerne uønskede hår. Det antimikrobielle Nano-sølvhus og Active BladeClean-system giver nem hygiejnisk vedligeholdelse, der aktivt bekæmper opbygningen af bakterier, så du kan trimme med ro i sindet. Beskyt dig selv mod den skjulte årsag til hudirritation. Det dobbeltsidede blad, der er belagt med komfortspidsteknologi, er vinklet med præcision for nemt at nå alle potentielle uønskede hår, og det roterende trimmerhoved giver mulighed for tilgængelig klipning - hvilket gør det nemmere at opnå det perfekt trimmede look. Dette roterende hoved er designet til at skære sikkert og rent, takket være sine buede plader, der trækker i håret fra både toppen og siderne.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: NE3850
EAN: 4008496881864
Varenr.: 2640957
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Nano NE3850 Detaljetrimmer Sort Blå
91 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington NE3850 NanoSeries Näs- & örontrimmer
109 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Ne3850 - øre Og Næsetrimmer - Nano Series
119,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington NE3850 Næsehårstrimmer
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington NanoSeries Nose & Ear Trimmer
175 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington Nose & Ear Trimmer NE3850 E51 - 1 pcs
183 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2Proshop DK90 kr129 krKøb
3CompuMail DK91 kr91 krKøb
4Teknikproffset DK109 kr158 krKøb
5Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
6Made4men Danmark149,25 kr149,25 krKøb
7Lyko DK175 kr175 krKøb
8NordicFeel DK183 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer

PriceData har fulgt prisen på Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Remington NE3850 Nano Series Lithium - Nose and Detail Trimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202684 kr1 kr (1%)
28. maj 202685 kr1 kr (1%)
27. maj 202686 kr1 kr (1%)
25. maj 202687 kr1 kr (1%)
21. maj 202688 kr1 kr (1%)
18. maj 202689 kr1 kr (1%)
12. maj 202690 kr11 kr (14%)
27. apr. 202679 kr11 kr (12%)
13. apr. 202690 kr1 kr (1%)
10. apr. 202689 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret