Gå til hovedindhold

REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W

RemingtonHårstylingsapparatsætEAN: 5038061142327
Pris fra 138 krtil 399,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 261,95 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Hårtørrer/hårstyler AS7300
138 kr
Til butik
Remington Hårtørrer/hårstyler AS7300 billede

Produktinformation

Remington Blow Dry & Style Caring AS7300 - Hårtørrer/hårstyler

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: AS7300
EAN: 5038061142327
Varenr.: 1001318906
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Varmluftsborste AS7300 Blow Dry & Style 800W
-50%163 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Varmluftsborste AS7300 Blow Dry & Style 800W billede

Produktinformation

AS7300 – Dry and Style Caring 800W Airstyler, Made to Love and Style Your Short-Mid Length Hair, Varmluftsborste på 800W anpassad till personer med kort upp till mellanlångt hår. Välj mellan 2 värme-/hastighetsinställningar samt kalluftfunktion för att fixera håret. Det följer med 3 olika tillbehör: - 25 mm keramisk belagd borste - för att skapa mindre eller medelstora lockar, - 38 mm keramisk belagd borste - för att skapa volym och fyllighet eller för att skapa medelstora till större lösare lockar och vågor. - Koncentrator – fönmunstycke för att torka håret, För bästa resultat använd varmluftsborsten på handdukstorkat hår. Den löstagbara grillen är utformat för att hålla din varmluftsborste fri från damm och hår och underlättar rengöringen. (Längd 41 cm Höjd; 6 cm Djup; 6 cm), Funktioner: - 3x Stylingfästen för kort till mellanlångt hår;, - 25 mm keramisk belagd borste, - 38 mm keramisk belagd borste, - Koncentrator, - 800W, - 2 värme- / hastighetsinställningar, - Kalluft, - Vridbar sladd, - Upphängningsögla, - 2 års garanti + 1, *, *, Registrera dig online inom 28 dagar för ett extra år på, Remington Europe.

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Varmluftsbørster
EAN: 5038061142327
Varenr.: C23299
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington hårstylingbørste AS7300 800 W
173 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Hårtørrer/hårstyler AS7300
189 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Blow Dry & Style – Caring 800W Airstyler
-20%205 kr
Før 257 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Blow Dry & Style - Caring 800W Airstyler - AS7300
-48%209 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W
209 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Blow Dry & Style Caring 800W Airstyler
268 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste AS7300 Blow Dry & Style 800W
-13%279 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Airstyler - Blow Dry & Style 800W - AS7300
299,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington Blow Dry & Style Caring Airstyler AS7300 - 1 pcs
375 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington AS7300 Airstyler
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK138 kr138 krKøb
2Teknikproffset DK163 kr222 krKøb
3CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
4Ultrashop189 kr189 krKøb
5Cocopanda DK205 kr205 krKøb
6NiceHair.dk209 kr209 krKøb
7Proshop DK209 kr248 krKøb
8Lyko DK268 kr268 krKøb
9Estore DK279 kr279 krKøb
10Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
11NordicFeel DK375 kr375 krKøb
12Homeshop DK399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W i 175 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026138 kr4 kr (3%)
11. maj 2026142 kr3 kr (2%)
4. maj 2026145 kr4 kr (3%)
27. apr. 2026149 kr28 kr (16%)
26. apr. 2026177 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026178 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026180 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026178 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026180 kr6 kr (3%)
17. apr. 2026186 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret