Gå til hovedindhold

REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W

RemingtonHårstylingsapparatsætEAN: 5038061142297
Pris fra 229 krtil 469 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 24. maj

Sammenlign priser på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W
-23%229 kr
Før 297 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W billede

Produktinformation

- 4 stk. styling-tilbehør til mellemlangt hår - - Fladbørste - - 50 mm keramisk belægning med blandede børstehår - - 38 mm keramisk belægning med udtrækkelig børste - - Tørringskoncentrator - Kraftfulde 1000 W - Ionpleje - 2 varme-/hastighedsindstillinger - Cool shot funktion - Aftageligt gitter, som let kan rengøres - Drejbar ledning - Strop til ophængning - Opbevaringsetui Længere hår giver dig mange spændende stylingmuligheder. Så uanset hvordan du styler håret, giver Blow Dry & Style Caring 1000W airstyleren dig mulighed for at lave rodløft, style enderne af dit hår og - afhængig af humør eller lejlighed - skabe store krøller, bløde bølger eller en glat og lækker finish. Med 4 stk. udskifteligt tilbehør, der hjælper dig med at opnå dit signaturlook, kan du tørre og style længere hår i et enkelt trin. Airstyleren har ionpleje, der modvirker statisk elektricitet og reducerer krus, så du får et glansfuldt hår - brug cool shot funktionen til at sætte din frisure. Med justerbare varme- og hastighedsindstillinger bevarer du kontrollen - vælg den ideelle kombination til din hårtype.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: AS7500
EAN: 5038061142297
Varenr.: 3178658
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington Hairstyler AS7500 Remington Hairstyler
229 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Blow Dry & Style - Caring 1000W Airstyler - AS7500
-48%258,31 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Blow Dry & Style - Caring 1000W Airstyler - AS7500 billede

Produktinformation

Remington Blow Dry & Style - Caring 1000W Airstyer er en super smart airdryer, som giver dig mange spændende stylingsmuligheder, hvad enten du er til et ekstra rodløft, store bløde krøller eller bare en glat og lækker finish. Med de **4 udskiftelige til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Dryers
EAN: 5038061142297
Varenr.: 101904
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Blow Dry & Style – Caring 1000W Airstyler
-20%270 kr
Før 338 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Hårtørrer/hårstyler AS7500
272 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Varmluftsborste AS7500 Blow Dry, Style 1000W
-28%289 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Hårtørrer/hårstyler AS7500
319 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Blow Dry & Style Caring 1000W Airstyler
338 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste AS7500 Føntørring, Style 1000W
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington AS7500 Airstyler
369,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Airstyler - Blow Dry & Style 1000W - AS7500
449,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington Blow Dry & Style Caring Airstyler AS7500 - 1 pcs
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3NiceHair.dk258,31 kr258,31 krKøb
4Cocopanda DK270 kr270 krKøb
5CompuMail DK272 kr272 krKøb
6Teknikproffset DK289 kr348 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8Lyko DK338 kr338 krKøb
9Estore DK349 kr349 krKøb
10Homeshop DK369,95 kr369,95 krKøb
11Kids-world.dk449,95 kr449,95 krKøb
12NordicFeel DK469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 1000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026229 kr13 kr (6%)
24. maj 2026216 kr13 kr (6%)
23. maj 2026229 kr13 kr (6%)
22. maj 2026216 kr21 kr (9%)
14. maj 2026237 kr2 kr (1%)
6. maj 2026235 kr18 kr (8%)
2. apr. 2026217 kr24 kr (10%)
25. mar. 2026241 kr4 kr (2%)
14. mar. 2026237 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026241 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret