Gå til hovedindhold

REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W

RemingtonHårstylingsapparatsætEAN: 5038061142358
Pris fra 127 krtil 299,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 172,95 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W
127 kr
Til butik
REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W billede

Produktinformation

- 400W airstyler der på en sund måde tørrer og styler på en gang - 2 stk. tilbehør former og giver volumen, ideel til kort hår: - - 19 mm børste - - 25 mm børste med bløde børstehår - 2 varme- og 2 hastighedsindstillinger - Drejbar ledning Med Blow Dry & Style Caring 400W airstyler er der ingen grund til at hente glattejern eller krøllejern frem. Du kan tørre og style på en gang uden at skulle bruge høj varme. Airstyleren har to stk. udskifteligt tilbehør, der giver volumen og styler dit hår. Justerbare varme- og hastighedsindstillinger giver dig kontrol over frisuren. Airstyleren er velegnet til kort hår og giver et hav af muligheder, hvad enten du er til rodløft, bløde krøller eller bølger.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: AS7100
EAN: 5038061142358
Varenr.: 3178635
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Blow Dry & Style – Caring 400W Airstyler
-25%154 kr
Før 206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Blow Dry & Style - Caring 400W Airstyler - AS7100
-48%154,78 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Blow Dry & Style - Caring 400W Airstyler - AS7100 billede

Produktinformation

Remington Blow Dry & Style - Caring 400W Airstyler er en smart airstyler med 2 udskiftelige tilbehørsdele, der giver volumen og styler dit hår. De justerbare varme- og hastighedsindstillinger giver dig god kontrol over frisuren. Airstyleren er velegnet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Styling Tools
EAN: 5038061142358
Varenr.: 101902
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington varmluftsbørste tilpasset kort hår
-36%179 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Blow Dry & Style Caring 400W Airstyler
219 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste AS7100 Blow Dry & Style 400W
229 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington Blow Dry & Style Caring Airstyler AS7100 - 1 pcs
281 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington AS7100 Airstyler
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK127 kr166 krKøb
2Cocopanda DK154 kr154 krKøb
3NiceHair.dk154,78 kr154,78 krKøb
4Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
5Lyko DK219 kr219 krKøb
6Estore DK229 kr229 krKøb
7NordicFeel DK281 kr281 krKøb
8Homeshop DK299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W i 138 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026127 kr23 kr (15%)
20. maj 2026150 kr1 kr (1%)
19. maj 2026151 kr10 kr (7%)
18. maj 2026141 kr5 kr (3%)
17. maj 2026146 kr5 kr (3%)
16. maj 2026151 kr10 kr (7%)
15. maj 2026141 kr10 kr (7%)
14. maj 2026151 kr11 kr (8%)
13. maj 2026140 kr11 kr (7%)
12. maj 2026151 kr20 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret