Gå til hovedindhold

Noname Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC

NonameSanitetEAN: 4550431042545
Pris fra 103,04 krtil 112 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,96 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RELÆ MY4IN-GS-R DC24 BY OMZ
103,04 kr
Til butik
RELÆ MY4IN-GS-R DC24 BY OMZ billede

Produktinformation

Relæ, plug-in, 14-ben, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC, MY4IN-GS-R DC24

Produktspecifikationer

Mærke: OMRON
EAN: 4550431042545
Varenr.: 15841634681167
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Industrirelæ MY4IN 14-ben 4PDT 6A 4P 24VDC mekanisk & LED, testknap, 720115
105 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN103,04 kr103,04 krKøb
2vvsfittings.dk105 kr105 krKøb
3CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC

PriceData har fulgt prisen på Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC i 184 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 103,04 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Relæ, plug-in, 14-ben, MY4IN-GS-R DC24, 4PDT, 6 A, mekanisk & LED indikator, testknap, 24 VDC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026103,04 kr3,04 kr (3%)
24. apr. 2026100 kr3,04 kr (3%)
23. apr. 2026103,04 kr3,04 kr (3%)
28. mar. 2026100 kr3,04 kr (3%)
27. mar. 2026103,04 kr3,04 kr (3%)
22. mar. 2026100 kr3,04 kr (3%)
21. mar. 2026103,04 kr3,04 kr (3%)
6. mar. 2026100 kr3,04 kr (3%)
5. mar. 2026103,04 kr3,04 kr (3%)
8. feb. 2026100 kr12 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret