Gå til hovedindhold

Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC)

ShellySanitetEAN: 3800238070816
Pris fra 242 krtil 378 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 16. maj

Sammenlign priser på Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly 1PM Mini Gen4 Smart Home Enhed 2-Pack
242 kr
Til butik
Shelly 1PM Mini Gen4 Smart Home Enhed 2-Pack billede

Produktinformation

Shelly - 1Pm Mini Gen4 - Smart Home Enhed - Wi-Fi - 8A - Målingsfunktion - Kompakt - Nem Installation

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_1PM_Mini_Gen4_2er
EAN: 3800238070816
Varenr.: 1003540877
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC)
317,18 kr
Til butik
Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) billede

Produktinformation

Shelly 1PM Mini Gen4 er verdens mindste smarte relæ med effektmåling som både understøtter WiFi, Bluetooth og Zigbee.Shelly 1PM Mini Gen4 er beregnet til montering bag afbryderen, stikkontakten eller lampeudtaget og giver nem betjening og automatisering a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 3800238070816
Varenr.: 15840134463823
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly 1PM Mini Gen4, WiFi + Zigbee rel med effektmling (230 VAC), 2 pak
335 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK242 kr242 krKøb
2EL-GROSSISTEN317,18 kr317,18 krKøb
3WATTOO.DK335 kr335 krKøb
4CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC)

PriceData har fulgt prisen på Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Shelly 1PM Mini Gen4 2-pack - WiFI & Zigbee relæ med effektmåling (230VAC) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026242 kr4 kr (2%)
16. maj 2026238 kr5 kr (2%)
2. maj 2026243 kr74,18 kr (23%)
26. apr. 2026317,18 kr19,18 kr (6%)
10. apr. 2026298 kr19,18 kr (6%)
29. mar. 2026317,18 kr29,18 kr (10%)
28. mar. 2026288 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026290 kr27,18 kr (9%)
24. mar. 2026317,18 kr19,18 kr (6%)
22. mar. 2026298 kr19,18 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret