Gå til hovedindhold

Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS

RazerVideospilkonsol – tilbehørEAN: 8886419351184
Pris fra 1.013 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 958 kr 3. maj

Sammenlign priser på Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1013 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS
1.013 kr
Til butik
Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Playstation Controller
Farve: 2
Artikel nr.: RZ06-04710100-R3G1
EAN: 8886419351184
Varenr.: 9669502
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Wolverine V2 Pro - Black - Wireless Controller - PC
1.045 kr
Til butik
Razer Wolverine V2 Pro - Black - Wireless Controller - PC billede

Produktinformation

- Razer™ Mecha-Tactile Action Buttons - 8-vejs Microswitch D-Pad - 6 genanvendelige multifunktionsknapper - Razer™ HyperTrigger - 3,5 mm analog lydport kompatibel med PS5™-konsoller og pc (Windows) - 2 ekstra hætter til thumbstick (høj konkav, kort konveks) - Razer™ HyperSpeed Wireless 2,4 GHz USB Type A dongle - 9,8 ft/3 m kablet USB Type C til USB Type A-kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: RZ06-04710100-R3G1
EAN: 8886419351184
Varenr.: 3140661
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Wolverine V2 Pro Controller iOS PC Sony PlayStation 5 Android Sort
1.055 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spilkonsol-controller Razer Wolverine V2 Pro - sort til PC og PlayStation 5
-33%1.199 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Spilkonsol-controller Razer Wolverine V2 Pro - sort til PC og PlayStation 5
-33%1.219 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.013 kr1.013 krKøb
2Proshop DK1.045 kr1.045 krKøb
3CompuMail DK1.055 kr1.055 krKøb
4Boligcenter DK1.199 kr1.199 krKøb
5Vivas DK1.219 kr1.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS

PriceData har fulgt prisen på Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS i 178 dage. Laveste pris i perioden er 958 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.791 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.193 kr.

Den nuværende pris på 1.013 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Razer Wolverine V2 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 5, Android, iOS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.013 kr32 kr (3%)
28. maj 20261.045 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.048 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.045 kr29 kr (3%)
18. maj 20261.016 kr29 kr (3%)
7. maj 20261.045 kr87 kr (9%)
3. maj 2026958 kr87 kr (8%)
30. apr. 20261.045 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.042 kr3 kr (0%)
22. apr. 20261.045 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret