Gå til hovedindhold

Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC

RazerVideospilkonsol – tilbehørEAN: 8886419351450
Pris fra 656 krtil 959,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 303,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 652 kr 23. maj

Sammenlign priser på Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 656 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC
656 kr
Til butik
Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Xbox Controller
Farve: 2
Artikel nr.: RZ06-05210100-R3M1
EAN: 8886419351450
Varenr.: 21719487
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Wolverine V3 Tournament Edition - Black - Wired Controller - Microsoft Xbox One
658 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Wolverine V3 Controller PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Sort
675 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer - Wolverine V3 Tournament Edition - Kablet Controller til Xbox & PC - Sort - GEEKD.dk
776 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Wolverine V3 Controller PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Sort
869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer Wolverine V3 Tournament Edition - sort kablet USB gamepad til PC og Xbox Series X|S
869 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Wolverine V3 Tournament Edition - sort kablet USB gamepad til PC og Xbox Series X|S
889 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Wolverine V3 Tournament Edition - Wired Controller For Xbox & Pc - Black
959,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK656 kr695 krKøb
2Proshop DK658 kr697 krKøb
3CompuMail DK675 kr675 krKøb
4Geekd776 kr776 krKøb
5Ultrashop869 kr869 krKøb
6Boligcenter DK869 kr869 krKøb
7Vivas DK889 kr968 krKøb
8Gucca.dk959,95 kr959,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC

PriceData har fulgt prisen på Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC i 166 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 689 kr.

Den nuværende pris på 656 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Razer Wolverine V3 - Tournament Edition - gamepad - kablet - for Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026656 kr2 kr (0%)
24. maj 2026658 kr6 kr (1%)
23. maj 2026652 kr4 kr (1%)
22. maj 2026656 kr11 kr (2%)
21. maj 2026667 kr14 kr (2%)
20. maj 2026653 kr8 kr (1%)
19. maj 2026661 kr6 kr (1%)
17. maj 2026667 kr10 kr (2%)
16. maj 2026657 kr7 kr (1%)
15. maj 2026664 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret