Gå til hovedindhold

Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys

RazerMus og trackballsEAN: 8886419334606
Pris fra 1.136 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 213 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1136 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Basilisk V3 pro 35K Optisk Trådløs Kablet Sort
1.136 kr
Til butik
Razer Basilisk V3 pro 35K Optisk Trådløs Kablet Sort billede

Produktinformation

Razer Basilisk V3 pro 35K - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 11 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-05240100-R3G1
EAN: 8886419334606
Varenr.: 1002559394
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys
1.175 kr
Til butik
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus med RGB, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: Hyperspeed 2.4 GHz og Bluetooth x, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 210 timer, polling rate: 125 - 8000 Hz opdatering, optisk sensor - Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 med 100 - 35000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 750 IPS (inches per second), max acceleration: 70, 11 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 112 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, Software: Razer Synapse, sort med RGB - Razer Basilisk V3 Pro 35K er bygget omkring et højrehåndet ergonomisk design med en karakteristisk tommelfingerstøtte, dybe konfigurationsmuligheder i Synapse 4 og 13-zoners Chroma-belysning med fuld underglow til responsiv kontrol og et personligt setup. Konfigurerbart HyperScroll tilt-hjul med taktil trinvis, free-spin og Smart-Reel-tilstande Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 med op til 35.000 DPI og 99,8% opløsningsnøjagtighed Razer HyperSpeed Wireless med understøttelse af flere enheder til at forbinde mus og tastatur til én dongle 13 tilpasselige betjeninger med Razer HyperShift til sekundære funktioner Op til 140 timers batterilevetid på HyperSpeed Wireless 13-zoners Razer Chroma RGB med 16,8 millioner farver og dynamiske effekterNyd præcis tracking, fleksibel rullekontrol og et strømlinet trådløst setup, der er tilpasset din måde at spille på.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-05240100-R3G1
EAN: 8886419334606
Varenr.: 3314858
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer Basilisk V3 Pro - trådløs gamingmus 35.000 DPI (højrehånd)
-2%1.289 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer Basilisk V3 Pro - trådløs gamingmus 35.000 DPI (højrehånd) billede

Produktinformation

Fordele ved gamingmus til PCRazer Basilisk V3 Pro er skabt til dig, der vil have fuld kontrol i spillet. Den højrehåndede form med tommelfingerstøtte giver et sikkert greb, mens de 11 programmerbare knapper og indbygget hukommelse gør det nemt at gemme op til fem profiler og skifte on-the-fly. Oplev præcis tracking med den optiske Focus Pro 35K sensor op til 35.000 DPI, 750 ips og 70 G acceleration - klar til alt fra FPS til MMO.Fleksibel forbindelse og lysForbind musen, som du vil: RF Wireless, Bluetooth eller USB Type-A kabel med flettet finish. Det giver lav friktion og pålidelig styring uanset setup. RGB-lys i flere farver kan tilpasses dit udtryk, og de holdbare trykknapper er testet til 90 millioner klik.Designet til lange spilsessionerDe glatte PTFE-fødder sørger for jævne bevægelser, og de lodrette rullehjul tilbyder præcis, vertikal scrolling. Musen vejer 112 g og måler 4,25 × 7,51 × 13,0 cm (H × B × D). Der medfølger lade-dock og brugervejledning, så du er hurtigt i gang.Formfaktor: Højrehånd, ergonomisk med tommelfingerstøtteSensor: Focus Pro 35K, 35.000 DPIForbindelse: RF Wireless, Bluetooth, USB Type-ABevægelseshastighed: 750 ips, acceleration maks. 70 GKnapper: 11 programmerbare, holdbarhed 90 mio. klikIndbygget hukommelse: Ja, op til 5 profilerRullehjul: 1, vertikalFødder: PTFEBelysning: FlerfarvetStrøm: Batteri/kabelMål (H × B × D): 4,25 × 7,51 × 13,0 cmVægt: 112 gAntal pr. pakke: 1Medfølger: Opladningsdock, brugervejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.44g
EAN: 8886419334606
Varenr.: 2169467
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Basilisk V3 Pro - trådløs gamingmus 35.000 DPI (højrehånd)
-2%1.309 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Basilisk V3 PRO 35K trådløs ergonomisk gamingmus (sort)
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.136 kr1.136 krKøb
2Proshop DK1.175 kr1.175 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb
5Komplett DK1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys i 184 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 1.334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.199 kr.

Den nuværende pris på 1.136 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Razer Basilisk V3 Pro 35K - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.136 kr33 kr (3%)
15. maj 20261.169 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.170 kr14 kr (1%)
13. maj 20261.184 kr4 kr (0%)
12. maj 20261.180 kr22 kr (2%)
11. maj 20261.158 kr22 kr (2%)
7. maj 20261.136 kr82 kr (7%)
5. maj 20261.218 kr53 kr (5%)
4. maj 20261.165 kr53 kr (4%)
2. maj 20261.218 kr35 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret