Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort

RaychemEludstyrEAN: 5017455000337
Pris fra 45 krtil 444 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 399 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,14 kr 14. apr.

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mwtm 35/12 m/lim
45 kr
Til butik
Krympeslange mwtm 35/12 m/lim billede

Produktinformation

MWTM med lim. Til isolation og forsegling af kabelsamlinger. Temperaturområde -40°C til +90°C. Elektriske isoleringsevne 14kV/mm. Sort. 35/12

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: krympeslange
Farve: sort
EAN: 5017455000337
Varenr.: 9911004471
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRYMPESLANGE MWTM 35/12 M/LIM
46,45 kr
Til butik
KRYMPESLANGE MWTM 35/12 M/LIM billede

Produktinformation

Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing er designet til isolering på lavspændingskabeltilbehør, såvel som til tætnings- og beskyttelsesformål på lav- og mellemspændingskabler og kabeltilbehør.Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RAYCHEM
Kategori: Lyskilder
EAN: 5017455000337
Varenr.: 15842377859407
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange med lim Ø35/12, 1000mm MWTM mellemvægget sort
50 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Krympeslange MWTM 35/12 1,0 med lim
81 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort
444 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt45 kr45 krKøb
2EL-GROSSISTEN46,45 kr46,45 krKøb
3Elvvs.dk50 kr50 krKøb
4Proshop DK81 kr120 krKøb
5CS MEGASTORE DK444 kr643 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 40,98 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø35/12-1000mm MWTM mellemvægget sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202645 kr3,36 kr (8%)
1. jun. 202641,64 kr2,11 kr (5%)
31. maj 202643,75 kr2,11 kr (5%)
20. maj 202641,64 kr2,11 kr (5%)
19. maj 202643,75 kr2,11 kr (5%)
26. apr. 202641,64 kr
14. apr. 202641,14 kr1,36 kr (3%)
13. apr. 202642,5 kr1,36 kr (3%)
21. mar. 202641,14 kr1,36 kr (3%)
11. mar. 202642,5 kr3,4 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret