Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort

RaychemEludstyrEAN: 5017455000320
Pris fra 37,5 krtil 253,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 216,1 kr (85% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,43 kr 2. maj

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mwtm 25/8 m/lim
37,5 kr
Til butik
Krympeslange mwtm 25/8 m/lim billede

Produktinformation

MWTM med lim. Til isolation og forsegling af kabelsamlinger. Temperaturområde -40°C til +90°C. Elektriske isoleringsevne 14kV/mm. Sort. 25/8

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: krympeslange
Farve: sort
EAN: 5017455000320
Varenr.: 9911004468
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRYMPESLANGE MWTM 25/8 M/LIM
38,6 kr
Til butik
KRYMPESLANGE MWTM 25/8 M/LIM billede

Produktinformation

Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing er designet til isolering på lavspændingskabeltilbehør, såvel som til tætnings- og beskyttelsesformål på lav- og mellemspændingskabler og kabeltilbehør.Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RAYCHEM
Kategori: Lyskilder
EAN: 5017455000320
Varenr.: 15842378514767
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange med lim Ø25/8, 1000mm MWTM mellemvægget sort
42 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Krympeslange MWTM 25/8 1,0 med lim
60 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort
253,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN38,6 kr38,6 krKøb
3Elvvs.dk42 kr42 krKøb
4Proshop DK60 kr99 krKøb
5CS MEGASTORE DK253,6 kr452,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 29,43 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø25/8-1000mm MWTM mellemvægget sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202637,5 kr2,89 kr (8%)
1. jun. 202634,61 kr1,64 kr (5%)
31. maj 202636,25 kr1,64 kr (5%)
25. maj 202634,61 kr5,18 kr (18%)
2. maj 202629,43 kr5,18 kr (15%)
25. apr. 202634,61 kr
14. apr. 202634,2 kr
13. apr. 202635 kr
19. feb. 202634,2 kr
18. feb. 202635 kr3,15 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret