Gå til hovedindhold

Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511)

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555005117
Pris fra 64 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Pokémon - The First 151! 500p
-17%64 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ravensburger Pokémon - The First 151! 500p billede

Produktinformation

Pokemon - The First 151! 500p Experience the perfect fit! Ravensburger has something for all adults, puzzles from 500 pieces to the world's largest with 40,320 pieces - and everything in between! Enjoy the fine Ravensburger quality with this family-friendly activity! Age 12+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12000511
EAN: 4005555005117
Varenr.: 3307729
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Pokémon - The First 151
89 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511)
108 kr
Til butik
Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) billede

Produktinformation

Pokémon - De første 151! 500p Opdag den perfekte pasform! Ravensburger har noget for enhver voksen, puslespil fra 500 brikker til verdens største med 40.320 brikker - og alt derimellem! Nyd Ravensburger kvalitet med denne familievenlige aktivitet! Fra 12+ år gammel. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005555005117
Varenr.: D01738
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon Puslespil - The First 151! - 500 Brikker - Ravensburger
109,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ravensburger Puslespil - 500 Brikker - Pokémon The First 151
129,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ravensburger Pokémon The First 151 - Puslespil - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK64 kr103 krKøb
2Puzzleshop.dk89 kr89 krKøb
3Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
4Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
6Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511)

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Ravensburger Puslespil - Pokémon - De første 151! 500p (12000511) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202664 kr13 kr (17%)
9. apr. 202677 kr1 kr (1%)
14. mar. 202676 kr17 kr (18%)
4. mar. 202693 kr23 kr (20%)
17. feb. 2026116 kr40 kr (53%)
19. jan. 202676 kr17 kr (18%)
16. jan. 202693 kr18 kr (24%)
31. dec. 202575 kr18 kr (19%)
27. dec. 202593 kr18 kr (24%)
24. dec. 202575 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret