Gå til hovedindhold

Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk

RavensburgerPuslespilEAN: 4005556117857
Pris fra 96 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 14. maj

Sammenlign priser på Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3D Puzzle-Ball Pokémon (72 brikker)
96 kr
Til butik
3D Puzzle-Ball Pokémon (72 brikker) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Farve: 1
Artikel nr.: 442511
EAN: 4005556117857
Varenr.: 7708237
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon 72p
-23%115 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon 72p billede

Produktinformation

Ravensburger 3D-pussel. Upptäck ett unikt och roligt tredimensionellt pusselkoncept - 3D-pussel från Ravensburger! Tack vare vår Easy Click-teknik passar pusselbitarna av plast ihop exakt. Bygg imponerade 3D-objekt med individuellt formade och böjbara pusselbitar - inget lim krävs! Pussla ihop världsberömda byggnader som exempelvis Eiffeltornet eller Empire State Building eller hitta din 3D-pusselboll-bild bland vårt stora utbud av pussel med olika antal bitar. Lycka till med 3D-pusslandet!, - 72 bitar.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005556117857
Varenr.: A17992
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Produkttype 3D puslespil Genre Tegnefilm Tegn Pokemon Anbefalet alder Voksen & barn Anbefalet alder (min.) 6 År Anbefalet alder (maks) 99 År Formfaktor Bold Pakketype Kasse Pakkebredde 190 mm Pakkedybde 190 mm Pakkehøjde 50 mm Antal gåder 72 stk Stativ in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005556117857
Varenr.: 47757275332944
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon Puslespil - 3d Kugle - 72 Brikker - Ravensburger
139,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ravensburger 3D Puslespil - 73 Brikker - Pokémon
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
2Teknikproffset DK115 kr164 krKøb
3Geekd129 kr129 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Ravensburger - Pokémon 3D Puzzle-Ball 72p - (10311785) Puslespil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202696 kr12 kr (14%)
14. maj 202684 kr3,93 kr (4%)
13. maj 202687,93 kr3,93 kr (5%)
30. apr. 202684 kr1 kr (1%)
15. apr. 202685 kr9 kr (10%)
17. mar. 202694 kr1 kr (1%)
2. mar. 202695 kr4 kr (4%)
1. mar. 202691 kr1 kr (1%)
28. feb. 202690 kr1 kr (1%)
27. feb. 202691 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret