Gå til hovedindhold

Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk

RavensburgerPuslespilEAN: 4005556115464
Pris fra 152 krtil 225 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (32% besparelse)

Sammenlign priser på Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Storage Box Pokémon 216p 3D Puslespil
152 kr
Til butik
Ravensburger Storage Box Pokémon 216p 3D Puslespil billede

Produktinformation

3D puslespil sjov med en ægte WOW-effekt! Et must-have for alle Pokémon-fans, der nyder puslespil og leder efter plads til deres nips! Denne Pokémon-designede æske er et blikfang på ethvert børneværelse og byder på plads til ægte skatte. Kisten består af 216 individuelt formede puslespilsbrikker og er meget sjov at sætte sammen. Stykke for stykke tager den rummelige opbevaringsboks form, og du dykker ned i den grænseløse Pokémon-verden.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 11546
EAN: 4005556115464
Varenr.: 3140638
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Pokémon 3D, Tegnefilm
165,61 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk
-8%209 kr
Før 226 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ravensburger 3D-puslespil. Læg sjove puslespil i tre dimensioner med 3D-puslespil fra Ravensburger! Takket være vores Easy Click-teknologi passer puslespilsbrikkerne i plastik præcis sammen. Skab 3D-objekter med individuelt formede og bøjelige puslespilsb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005556115464
Varenr.: 47757275267408
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon Puslespil - Storage Box - 216 Brikker - Ravensburger
209,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Opbevaringsboks Pokémon 216p - (10311546)
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK152 kr191 krKøb
2CS MEGASTORE DK165,61 kr204,61 krKøb
3Geekd209 kr209 krKøb
4Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
5Teknikproffset DK225 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk i 134 dage. Den nuværende pris er 152 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Ravensburger - Storage Box Pokémon 216p - (10311546) Puslespil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026152 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret