Gå til hovedindhold

Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A

RAPOOElektronikEAN: 6940056188748
Pris fra 261 krtil 336,7 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 75,7 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rapoo Tastatur E9100M Wireless Multi-Mode Sort
-25%261 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rapoo Tastatur E9100M Wireless Multi-Mode Sort billede

Produktinformation

Tastatur E9100M Multi-Mode TrÅdlØs, Multi-Mode trÅdlØs tilslutning, Skift mellem flere enheder, Ultratyndt design pÅ 4,9 mm med aluminiumschassis, Op til 12 mÅneders batteridrift, Nordisk layout, Med sit ultratynde design og aluminiumschassis er den elegante E9100M et Ægte blikfang, hvad enten den bruges pÅ skrivebordet eller pÅ farten med en bÆrbar computer. PÅ trods af sin kompakte stØrrelse tilbyder tastaturet taster i fuld stØrrelse, hvilket gØr skrivning meget mere behagelig, isÆr ved lÆngere tekster. E9100M er ikke kun avanceret i design, men ogsÅ i funktionalitet. Tastaturet har Rapoos trÅdlØse forbindelse med Multi-Mode - via pÅlidelig 2,4 GHz trÅdlØs transmission, Bluetooth 3.0 eller Bluetooth 4.0 (Smart) - sÅ du kan oprette forbindelse til flere enheder pÅ samme tid (automatisk parring) og skifte mellem dem. Derudover giver Rapoos energibesparende teknologi en batteridrift pÅ op til 12 mÅneder, hvilket minimerer behovet for at udskifte batterier. Multi-Mode trÅdlØs tilslutning, Det smarte skift mellem Bluetooth 3.0, 4.0 og 2.4 GHz garanterer stabil trÅdlØs transmission med op til 10 meters rÆkkevidde og 360 ° dÆkning. Du kan stadig bruge tastaturet uanset mangel pÅ USB-port eller tab af modtager. Skift direkte mellem tilsluttede enheder med et enkelt klik (automatisk parring), Opret forbindelse til alle dine enheder: E9100M forbinder automatisk arbejdsenheden. Den opretter forbindelse til flere enheder samtidigt og skifter let mellem dem med et klik pÅ en knap. Det forenkler aktiviteter mellem enheder og opfylder kravene til multitasking ved flere opgaver. Ultratyndt design pÅ 4,9 mm med aluminiumschassis, Slim og holdbar: Det ultratynde design pÅ 4,9 mm gØr tastaturet til et rigtigt blikfang, mens kabinettet i anodiseret aluminiumslegering giver stabilitet og holdbarhed. Pakkeindhold: TrÅdlØst tastatur, Nano USB-modtager, 2 AAA alkaliske batterier (installeret), quickstart guide, Systemkrav: Windows® XP / Vista / 7/8/10 USB-port, Specifikationer, Multi-mode trÅdlØs forbindelse: 2,4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0, Aluminiumschassis, 104 membrantaster, 8 multimedieknapper, Dimensioner: 34,3 x 9,0 x 1,5, VÆgt: 0,3 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Kategori: Ledningsfri
EAN: 6940056188748
Varenr.: 38-91366
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAPOO E9100M - Tastatur - Nordisk - Sort
283 kr
Til butik
RAPOO E9100M - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: -type, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, batteri: 1 x AAA, lav profil keycaps, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: RAPOO
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 18874
EAN: 6940056188748
Varenr.: 3085436
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A
329 kr
Til butik
Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Keyboardet har Rapoos trådløse forbindelse med Multi-Mode - via pålidelig 2,4 GHz trådløs transmission, Bluetooth 3.0 eller Bluetooth 4.0 (Smart) - så du kan oprette forbindelse til flere enheder på samme tid (automatisk parring) og skifte mellem dem. Derudover giver Rapoos energibesparende teknologi en batteridrift på op til 12 måneder, hvilket minimerer behovet for at udskifte batterier. Multi-Mode trådløs tilslutning Det smarte skift mellem Bluetooth 3.0, 4.0 og 2.4 GHz garanterer stabil trådløs transmission med op til 10 meters rækkevidde og 360 ° dækning. Du kan stadig bruge tastaturet uanset mangel på USB-port eller tab af modtager. Skift direkte mellem tilsluttede enheder med et enkelt klik (automatisk parring) Opret forbindelse til alle dine enheder: E9100M forbinder automatisk arbejdsenheden. Den opretter forbindelse til flere enheder samtidigt og skifter let mellem dem med et klik på en knap. Det forenkler aktiviteter mellem enheder og opfylder kravene til multitasking ved flere opgaver. Ultratyndt design på 4,9 mm med aluminiumschassis Slim og holdbar: Det ultratynde design på 4,9 mm gør tastaturet til et rigtigt blikfang, mens kabinettet i anodiseret aluminiumslegering giver stabilitet og holdbarhed. Pakkeindhold: Trådløst tastatur, Nano USB-modtager, 2 AAA alkaliske batterier (installeret), quickstart guide Systemkrav: Windows® XP / Vista / 7/8/10 USB-port Specifikationer Multi-mode trådløs forbindelse: 2,4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 Aluminiumschassis 104 membrantaster, 8 multimedieknapper Dimensioner: 34,3 x 9,0 x 1,5 Vægt: 0,3 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Kategori: Elektronik
EAN: 6940056188748
Varenr.: 6940056188748
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
RAPOO E9100M Multi-Mode Trådløs Keyboard Nordisk Layout, sort Tastatur
329,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
RAPOO E9100M trådløs tastatur
336,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK261 kr310 krKøb
2Proshop DK283 kr322 krKøb
3InkClub DK329 kr329 krKøb
4Homeshop DK329,95 kr329,95 krKøb
5RedOffice Konpap336,7 kr336,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A i 154 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Rapoo RAPOO Keyboard Nordisk Layout E9100M Multi-Mode Trådløs Sort 6940056188748 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026261 kr8 kr (3%)
17. mar. 2026269 kr27 kr (11%)
19. jan. 2026242 kr13 kr (5%)
9. jan. 2026255 kr13 kr (5%)
7. jan. 2026242 kr13 kr (5%)
30. dec. 2025255 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret