Gå til hovedindhold

Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A

RapooElektronikEAN: 6940056125347
Pris fra 258 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rapoo Mus MT560 Trådløs Multi-Mode Sort
-22%258 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rapoo Mus MT560 Trådløs Multi-Mode Sort billede

Produktinformation

Trådløs multi-mode mus fungerer med Rapoos pålidelige 2,4 GHz trådløse transmission og Bluetooth 4.0/5.0. Genopladeligt batteri og 9 museknapper. Multi-mode trådløs forbindelse, Skift automatisk mellem flere enheder, Justerbar 4000 DPI HD sensor, Denne avancerede trådløse mus tilbyder overlegen komfort og funktionalitet i et elegant, smukt design. Hovedfunktionen ved multi-mode trådløs forbindelse – via Rapoos pålidelige 2,4 GHz trådløse transmission, Bluetooth 4.0 eller Bluetooth 5.0 – giver dig mulighed for at oprette forbindelse til flere enheder samtidigt og skifte (parre automatisk) mellem dem. MT560 har også præcis navigation på næsten enhver overflade, som er mulig takket være den højtydende sensor og fuldt justerbare 4000DPI. For at gøre det endnu bedre har MT560 et genopladeligt batteri, så du kan nyde trådløs frihed uden at skulle udskifte batterier. Pakkens indhold: Trådløs mus, Nano USB-modtager, USB-ladekabel og Quick Start Guide.

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Kategori: Ledningsfri
EAN: 6940056125347
Varenr.: C71223
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rapoo MT560 mus Kontor RF trådløs + Bluetooth Laser 4000 dpi
270 kr
Til butik
Rapoo MT560 mus Kontor RF trådløs + Bluetooth Laser 4000 dpi billede

Produktinformation

Rapoo MT560. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Laser, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 9, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Artikel nr.: R-12534
EAN: 6940056125347
Varenr.: 1003841711
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAPOO MT560 - Mus - Kuglemus - 9 knapper - Sort
276 kr
Til butik
RAPOO MT560 - Mus - Kuglemus - 9 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs kontormus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz og Bluetooth x, Rækkevidde op til: 10m, batteri: genopladelig, optisk sensor 3200 dpi (med justerbar dpi knap), 9 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 82 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RAPOO
Kategori: Mus
Artikel nr.: 12534
EAN: 6940056125347
Varenr.: 3258998
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK258 kr307 krKøb
2CompuMail DK270 kr270 krKøb
3Proshop DK276 kr315 krKøb
4InkClub DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A i 171 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Rapoo Rapoo Mus MT560 Multi-Mode Trådløs Sort 6940056125347 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026258 kr12 kr (4%)
3. apr. 2026270 kr8 kr (3%)
4. mar. 2026278 kr31 kr (10%)
11. feb. 2026309 kr39 kr (14%)
27. jan. 2026270 kr21 kr (7%)
26. jan. 2026291 kr8 kr (3%)
25. jan. 2026299 kr8 kr (3%)
19. jan. 2026291 kr8 kr (3%)
16. jan. 2026299 kr8 kr (3%)
15. jan. 2026291 kr24 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret