Gå til hovedindhold

RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1

ICY BOXLagringsdrev – tilbehørEAN: 4250078172932
Pris fra 125 krtil 140 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 17. maj

Sammenlign priser på RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 1) SATA 6Gb/s
125 kr
Til butik
ICY BOX Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 1) SATA 6Gb/s billede

Produktinformation

ICY BOX IB-200T-C3 - Lagringspakning - Type-A/Type-C kombokabel - 2.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.2 (Gen 1) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-200T-C3
EAN: 4250078172932
Varenr.: 1000835263
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX IB-200T-C3
126 kr
Til butik
ICY BOX IB-200T-C3 billede

Produktinformation

Eksternt lagringskabinet til 2.5" SATA-harddiske eller SSD'er, med USB 3.2 Gen 1-tilslutning med Type-A/Type-C kombokabel og UASP-understøttelse for effektive overførsler. RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 er et kompakt, bus-drevet USB-kabinet designet til ét 2.5" SATA 6Gb/s-drev, med plug-and-play-kompatibilitet på tværs af Microsoft Windows, Apple macOS og Google Chrome OS. USB 3.2 (Gen 1) med op til 5 Gbit/s dataoverførselshastighed SATA 6Gb/s interface til 2.5" HDD/SSD-understøttelse Værktøjsfri installation til hurtige drevskift Understøttelse af UASP-overførselsprotokol LED-indikator for status Inkluderer USB-C-kabel med USB-C til USB-A-dongle Ideel til at gøre et ekstra 2.5" drev til bærbar lagring med fleksibel USB-A- eller USB-C-tilslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: ICY BOX
Kategori: Harddisk tilbehoer
Artikel nr.: IB-200T-C3
EAN: 4250078172932
Varenr.: 3144162
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK125 kr125 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3CS MEGASTORE DK140 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1

PriceData har fulgt prisen på RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for RaidSonic ICY BOX IB-200T-C3 Išorinis 2,5 HDD/SSD dėklas SATA USB 3.2 Gen 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026125 kr15 kr (14%)
17. maj 2026110 kr1 kr (1%)
9. maj 2026111 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026110 kr4 kr (4%)
29. apr. 2026114 kr3 kr (3%)
18. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026110 kr17 kr (13%)
8. apr. 2026127 kr11 kr (9%)
1. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026117 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret