Gå til hovedindhold

raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g

RaacoRedskaberEAN: 5733439105576
Pris fra 23 krtil 44,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21,95 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A6-1
23 kr
Til butik
Raaco Indsats 55 A6-1 billede

Produktinformation

Indsats 55 A6-1. Kan bl.a. anvendes til Assorter 55, Boxxser 55, CarryLite 55, Compact, skuffe 250-3 og bakke i ToolCase.

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 5733439105576
EAN: 5733439105576
Varenr.: 2963807
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A6-1
-20%24 kr
Før 30,06 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raaco Indsats 55 A6-1 billede

Produktinformation

Dette opbevaringsmodul er fremstillet med henblik på at tilbyde en optimal løsning til systematisering og sikring af små genstande og tilbehør. Dets design gør det særligt velegnet til integration i diverse opbevaringsløsninger, herunder men ikke begrænse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Tilbehør
EAN: 5733439105576
Varenr.: 136481
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Raaco løs indsats 55 A6-1
28,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g
33,92 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Raaco - Nr. A6-1 Indsats - 47x157x109 Mm
44,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK23 kr62 krKøb
2Globaltools.dk24 kr24 krKøb
3Specialbutikken28,75 kr28,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK33,92 kr72,92 krKøb
5Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g

PriceData har fulgt prisen på raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g i 154 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 28,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for raaco Insert 55 A6-1, Polypropylen (PP), Transparent, 109 mm, 157 mm, 47 mm, 70 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202623 kr5,75 kr (20%)
30. maj 202628,75 kr4,75 kr (20%)
23. maj 202624 kr2 kr (8%)
22. maj 202626 kr2 kr (8%)
15. maj 202624 kr2 kr (8%)
14. maj 202626 kr2 kr (8%)
2. maj 202624 kr2 kr (8%)
1. maj 202626 kr2 kr (8%)
18. apr. 202624 kr2 kr (8%)
17. apr. 202626 kr2 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret