Gå til hovedindhold

Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco

RaacoRedskaberEAN: 5733439105583
Pris fra 12,5 krtil 22,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,44 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A7-1
-18%12,5 kr
Før 15,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raaco Indsats 55 A7-1 billede

Produktinformation

Dette produkt er udviklet med henblik på at tilbyde en optimal løsning til opbevaring og organisering af små genstande og tilbehør. Det udviser en høj grad af fleksibilitet, da det er kompatibelt med flere forskellige opbevaringsenheder, herunder Assorter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Tilbehør
EAN: 5733439105583
Varenr.: 136483
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indsats a7-1 h:47xb:79xd:109mm
12,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Indsats A7-1 H:47Xb:79Xd:109Mm
12,61 kr
Til butik
Indsats A7-1 H:47Xb:79Xd:109Mm billede

Produktinformation

Indsatse for Carry-lite 55, PSC 5-01, PSC 4-01, 250-3 skuffer, compact værktøjskasser og Solar sortimentssystem Indsatsboks klar A7-1 HxBxD: 47x79x109mm Søgetermer: 5497511233 - 105583 - 900037006 - 5733439105583

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Plumbing
EAN: 5733439105583
Varenr.: 8014482309442
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A7-1
14 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco
15,1 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco Insert 55 A7-1, Polypropylen (PP), Transparent, 79 mm, 109 mm, 47 mm, 30 g
18,94 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Raaco Indsats A7-1 Raaco
20 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Raaco Indsats A7-1 - 47x79x109 mm
22,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk12,5 kr12,5 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3Billigelogvvs.dk12,61 kr12,61 krKøb
4Proshop DK14 kr53 krKøb
5WATTOO.DK15,1 kr15,1 krKøb
6CS MEGASTORE DK18,94 kr57,94 krKøb
7Elvvs.dk20 kr20 krKøb
8vvsfittings.dk22,5 kr22,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco

PriceData har fulgt prisen på Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco i 180 dage. Laveste pris i perioden er 11,6 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Indsats 2x2 (79 x 109 mm) til til kasser, skuffer og reoler, 47 mm hj (serie 55), A7-1 - Raaco de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202612,5 kr
14. maj 202612,61 kr
2. maj 202612,5 kr
1. maj 202612,61 kr
25. apr. 202612,5 kr
14. apr. 202612,44 kr
13. apr. 202612,5 kr
21. mar. 202612,44 kr
10. feb. 202612,5 kr
9. feb. 202613 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret