Gå til hovedindhold

raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g

RaacoRedskaberEAN: 5733439105590
Pris fra 7,7 krtil 15,24 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 7,54 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.7 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A8-1
-24%7,7 kr
Før 10,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raaco Indsats 55 A8-1 billede

Produktinformation

Denne praktiske indsats er udviklet med henblik på at forbedre organisering og opbevaring af små tilbehørsdele som skruer, bolte, og andre småting. Den passer perfekt til en række forskellige opbevaringssystemer, herunder Assorter 55, Boxxser 55, CarryLit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Tilbehør
EAN: 5733439105590
Varenr.: 136488
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Raaco Indsats A8-1 Raaco
8,1 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indsats a8-1 h:47xb:55xd:79mm
8,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Raaco løs indsats 55 A8-1
10,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
INDSATS A8-1 H:47XB:55XD:79MM
10,63 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A8-1
11 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Raaco Indsats A8-1 - 47x55x79 mm
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g
15,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk7,7 kr7,7 krKøb
2Elvvs.dk8,1 kr8,1 krKøb
3MaintainIt8,75 kr8,75 krKøb
4Specialbutikken10,25 kr10,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN10,63 kr10,63 krKøb
6Proshop DK11 kr50 krKøb
7vvsfittings.dk15 kr15 krKøb
8CS MEGASTORE DK15,24 kr54,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g

PriceData har fulgt prisen på raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 7,7 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 8,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 7,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for raaco Insert 55 A8-1, Polypropylen (PP), Transparent, 55 mm, 79 mm, 47 mm, 18 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20267,7 kr
30. maj 20268,1 kr
23. maj 20267,7 kr
22. maj 20268,1 kr
15. maj 20267,7 kr
14. maj 20268,1 kr
2. maj 20267,7 kr
1. maj 20268,33 kr
18. apr. 20267,7 kr
17. apr. 20267,99 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret