Gå til hovedindhold

raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g

RaacoRedskaberEAN: 5733439119313
Pris fra 30,05 krtil 37,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 7,45 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,89 kr 14. apr.

Sammenlign priser på raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30.05 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 80 BA7-2
-18%30,05 kr
Før 36,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raaco Indsats 80 BA7-2 billede

Produktinformation

Denne opbevaringsmodul, fremstillet i slidstærkt polypropylen (PP), tilbyder en optimal løsning for systematisk arrangement og sikker opbevaring af småting og værktøj. Med sin gennemsigtige farve tillader modulen brugeren at få et hurtigt overblik over in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Tilbehør
EAN: 5733439119313
Varenr.: 136477
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Indsats Ba7-2 H:69Xb:79Xd:218Mm
30,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indsats ba7-2 h:69xb:79xd:218mm
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 80 BA7-2
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
INDSATS BA7-2 H:69XB:79XD:218MM
33,74 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Raaco løs indsats 80 BA-7-2 79 x 218 mm
37,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk30,05 kr30,05 krKøb
2Billigelogvvs.dk30,24 kr30,24 krKøb
3MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
5Proshop DK33 kr72 krKøb
6EL-GROSSISTEN33,74 kr33,74 krKøb
7Specialbutikken37,5 kr37,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g

PriceData har fulgt prisen på raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 31,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 30,05 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for raaco Indsats 80 BA7-2, 79 mm, 218 mm, 69 mm, 72 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202630,05 kr
30. maj 202630,24 kr
23. maj 202630,05 kr
22. maj 202630,24 kr
15. maj 202630,05 kr
14. maj 202630,24 kr
2. maj 202630,05 kr
1. maj 202630,24 kr
25. apr. 202630,05 kr
14. apr. 202629,89 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret