Gå til hovedindhold

Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort

QNAPIsenkramEAN: 4711103082386
Pris fra 24.607 krtil 29.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.762 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20.262 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24607 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP TVS-H674 6Moduler
24.607 kr
Til butik
QNAP TVS-H674 6Moduler billede

Produktinformation

QNAP TVS-H674 - NAS-server - 6 bays - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD, RAID TP, TM - RAM 32 GB - Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet - iSCSI support

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TVS-H674-I5-32G
EAN: 4711103082386
Varenr.: 1000836204
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP TVS-H674 - NAS-Server
25.265 kr
Til butik
QNAP TVS-H674 - NAS-Server billede

Produktinformation

NAS-server med Intel Core i5-12400 sekskerne 2,5 GHz (op til 4,4 GHz), 32 GB DDR4 RAM, seks hot-swap SATA-bays, omfattende RAID-understøttelse, 2.5GbE-netværk og PCIe Gen4-udvidelsesmuligheder. Denne QNAP NAS kører QuTS hero h5.0.0 og fokuserer på dataintegritet med block-level inline-deduplicering, kompression, næsten ubegrænsede snapshots og SSD-optimering til virtualisering, kollaborativ redigering og backupopgaver. Intel Core i5-12400 CPU (6 kerner, max turbo 4,4 GHz) med 32 GB DDR4 installeret (udvideligt til 128 GB) Seks hot-swap 2.5"/3.5" SATA 6Gb/s bays plus to M.2 2280-slots til NVMe-caching RAID-understøttelse: JBOD, 0, 1, 5, 6, 10, 50, RAID TM og RAID TP PCIe Gen4 x16 og x4 slots til tilføjelseskort; M.2 NVMe SSD-caching understøttet Forbindelse: 2 x 2.5GbE RJ-45, 1Gb/100Mb LAN-kompatibilitet, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C og HDMI-udgang Enterprise-funktioner inklusive block-baseret iSCSI LUN, AES‑NI/256-bit kryptering, omfattende snapshot-værktøjer og SSD-cache RAID Med PCIe Gen4-udvidelse, M.2 NVMe-caching og 2.5GbE-netværk er systemet egnet til højhastighedsvirtualisering, mediearbejdsgange og robust databeskyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Server
Artikel nr.: TVS-h674-i5-32G
EAN: 4711103082386
Varenr.: 3123120
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort
29.369 kr
Til butik
Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort billede

Produktinformation

ZFS-baserede QuTS hero beskytter data, reducerer lager- og backupomkostninger Seks låsbare hot-swap-båse gør vedligeholdelse og kapacitetsudvidelse enklere M.2 NVMe-cache og PCIe Gen4-valgmuligheder øger I/O- og virtuel maskine-ydelse To 2,5GbE-porte håndterer mange brugere og store filoverførsler Frontmonteret LCD og USB-kopiering med ét tryk gør statuskontrol og sikkerhedskopiering hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Desktop
Artikel nr.: TVS-h674-i5-32G
EAN: 4711103082386
Varenr.: 5011369206

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK24.607 kr24.607 krKøb
2Proshop DK25.265 kr25.265 krKøb
3Dustin DK29.369 kr29.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort

PriceData har fulgt prisen på Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort i 133 dage. Laveste pris i perioden er 19.688 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 24.607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22.219 kr.

Den nuværende pris på 24.607 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Qnap Tvs-h674 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202624.607 kr483 kr (2%)
27. maj 202624.124 kr799 kr (3%)
25. maj 202623.325 kr891 kr (4%)
24. maj 202622.434 kr62 kr (0%)
23. maj 202622.496 kr318 kr (1%)
22. maj 202622.178 kr62 kr (0%)
20. maj 202622.116 kr124 kr (1%)
17. maj 202622.240 kr62 kr (0%)
15. maj 202622.302 kr62 kr (0%)
14. maj 202622.364 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret