Gå til hovedindhold

Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort

QNAPIsenkramEAN: 4711103082362
Pris fra 26.062 krtil 31.244 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5.182 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23.342 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26062 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP TVS-H874 8Moduler
26.062 kr
Til butik
QNAP TVS-H874 8Moduler billede

Produktinformation

QNAP TVS-H874 - NAS-server - 8 bays - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD, 60, RAID TP - RAM 32 GB - Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet - iSCSI support

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TVS-H874-I5-32G
EAN: 4711103082362
Varenr.: 1000836205
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP TVS-H874 - NAS-Server
27.723 kr
Til butik
QNAP TVS-H874 - NAS-Server billede

Produktinformation

NAS‑server med otte hot‑swappable drevpladser, Intel Core i5 6‑kerne ydeevne, 32 GB DDR4 hukommelse, SATA 6Gb/s RAID‑support og PCIe Gen4‑udvidelse til NVMe‑caching og højhastighedsnetværk. Denne enhed kører QNAPs QuTS hero storage‑OS og, som en QNAP NAS server, fokuserer på dataintegritet med inline deduplikation, kompression og omfattende snapshot‑beskyttelse. Intel Core i5 2,5 GHz (6‑kerne) processor med op til 4,4 GHz Turbo 8 hot‑swap‑bakker til 2.5"/3.5" drev plus 2 x M.2 2280 NVMe‑slots PCIe 4.0 x16 og x4‑slots til tilføjelseskort og SSD‑acceleration Understøtter RAID‑niveauer inklusive JBOD, 0,1,5,6,10,50,60 og RAID TP 32 GB installeret DDR4 RAM, udvidelig op til 128 GB Dobbelte 2.5GbE netværksporte, USB 3.2 Gen2 (Type‑A og Type‑C) og HDMI‑udgang Hardware‑sikkerhed og kryptering med AES‑NI, TLS 1.0-1.3 og 256‑bit AES Bygget til virtualisering, samarbejdsorienterede medieworkflows og pålidelig backup, kombinerer den skalerbare lagringsmuligheder med ydelsestunede softwarefunktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Server
Artikel nr.: TVS-H874-I5-32G
EAN: 4711103082362
Varenr.: 3123122
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort
31.244 kr
Til butik
Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort billede

Produktinformation

Seks-kernet Intel i5 med 32 GB RAM håndterer VM'er og realtids-workloads QuTS hero med ZFS, inline dedupe og snapshots beskytter dataintegritet Otte hot-swap SATA-båse og 2 M.2-slots skalerer kapacitet og I/O Dobbelt native 2,5 GbE, PCIe Gen4 og USB-C giver fleksibel og hurtigere tilslutning Frontmonteret LCD, USB-kopi og lås på diskbakker forenkler administration og sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Desktop
Artikel nr.: TVS-H874-I5-32G
EAN: 4711103082362
Varenr.: 5011331109

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK26.062 kr26.062 krKøb
2Proshop DK27.723 kr27.723 krKøb
3Dustin DK31.244 kr31.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort

PriceData har fulgt prisen på Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 21.506 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 26.697 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.647 kr.

Den nuværende pris på 26.062 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 73 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Qnap Tvs-h874 Nas Tower Intel® Core™ I5 I5-12400 32 Gb Ddr4 0 Tb Quts Hero Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202626.062 kr62 kr (0%)
27. maj 202626.124 kr341 kr (1%)
25. maj 202625.783 kr483 kr (2%)
24. maj 202625.300 kr62 kr (0%)
23. maj 202625.362 kr62 kr (0%)
22. maj 202625.424 kr199 kr (1%)
20. maj 202625.623 kr62 kr (0%)
17. maj 202625.685 kr43 kr (0%)
14. maj 202625.728 kr286 kr (1%)
13. maj 202625.442 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret