Gå til hovedindhold

Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid

QNAPIsenkramEAN: 4711103082041
Pris fra 5.024 krtil 6.244 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.220 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.007 kr 6. maj

Sammenlign priser på Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5024 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP TS-364 3Moduler
5.024 kr
Til butik
QNAP TS-364 3Moduler billede

Produktinformation

QNAP TS-364 - NAS-server - 3 bays - SATA 6Gb/s - RAID 5 - RAM 8 GB - 2.5 Gigabit Ethernet - iSCSI support

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TS-364-8G
EAN: 4711103082041
Varenr.: 1000906083
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP TS-364-8G - NAS-Server
5.320 kr
Til butik
QNAP TS-364-8G - NAS-Server billede

Produktinformation

NAS-server med tre hot‑swap båse, SATA 6Gb/s RAID 5, to M.2 2280 SSD‑slots til caching og auto‑tiering, en Intel Celeron N5095 quad‑core CPU, 8 GB RAM (udvidelig) og en 2.5GbE port for hurtigere netværksoverførsler. QNAP NAS kombinerer QTS 5.0.1 med hardware‑transkodning og SSD‑cache acceleration til at streame multimedie, køre kompakte virtuelle maskiner og containere og give fleksibel databeskyttelse med snapshots og RAID. 3 hot‑swap drevbåse (2.5"/3.5") med RAID 5‑support 2 M.2 2280 slots til NVMe SSD‑cache og auto‑tiered lagring Intel Celeron N5095 quad‑core processor (op til 2.9 GHz) 8 GB RAM installeret, udvidelig (understøtter op til 16 GB) 1 × 2.5GbE RJ‑45 netværksport plus 1GbE/100Mb kompatibilitet HDMI‑udgang og flere USB 3.2 porte til direkte medieafspilning og eksterne enheder QTS 5.0.1 operativsystem med snapshot, kryptering og omfattende netværksprotokoller Kompakt og funktionsrig design leverer pålidelig lagerbeskyttelse og multimedie/virtualiseringsmuligheder til hjem og små kontormiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Server
Artikel nr.: TS-364-8G
EAN: 4711103082041
Varenr.: 3131718
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid
6.244 kr
Til butik
Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid billede

Produktinformation

Kompakt hvidt tårnkabinet passer til tre SATA-drev og to M.2 SSD 2,5 GbE og HDMI giver hurtigere filadgang og direkte medieafspilning Quad-core N5095 med 8 GB DDR4 håndterer samtidig adgang og lette virtuelle maskiner RAID 0,1,5,10 og JBOD med hot spare, AES 256-bit beskytter data Værktøjsfri bays og M.2-cache gør opgraderinger nemmere og øger reaktionshastigheden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Desktop
Artikel nr.: TS-364-8G
EAN: 4711103082041
Varenr.: 5011369198

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.024 kr5.024 krKøb
2Proshop DK5.320 kr5.320 krKøb
3Dustin DK6.244 kr6.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid

PriceData har fulgt prisen på Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.007 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 5.589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.901 kr.

Den nuværende pris på 5.024 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Qnap Ts-364 Nas Tower Intel® Celeron® N5095 8 Gb Ddr4 0 Tb Qnap Turbo System Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.024 kr39 kr (1%)
28. maj 20265.063 kr27 kr (1%)
12. maj 20265.090 kr26 kr (1%)
11. maj 20265.064 kr23 kr (0%)
10. maj 20265.041 kr23 kr (0%)
9. maj 20265.064 kr128 kr (3%)
8. maj 20264.936 kr929 kr (23%)
6. maj 20264.007 kr610 kr (13%)
5. maj 20264.617 kr270 kr (6%)
3. maj 20264.347 kr319 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret