Gå til hovedindhold

Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm

QNAPRAMEAN: 4711103084991
Pris fra 13.863 krtil 15.619 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.756 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.674 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13863 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP DDR5 SDRAM 32GB 4800MHz DIMM 288-PIN
13.863 kr
Til butik
QNAP DDR5 SDRAM 32GB 4800MHz DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

QNAP - T0 version - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - ikke bufferet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RAM-32GDR5T0-UD-4800
EAN: 4711103084991
Varenr.: 1001835555
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm
15.619 kr
Til butik
Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm billede

Produktinformation

32 GB enkeltmodul øger multitasking til virtuelle maskiner og indholdsarbejde 4800 MHz DDR5 øger datagennemstrømning, reducerer latenstid Ubuffet design sænker strømforbruget, hjælper med at holde systemerne kølige Passer i standard 288-pin DIMM-slots for nem opgradering og installation Balanceret 32 GB kapacitet giver ydelsesforbedringer uden overforbrug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: RAM
Artikel nr.: RAM-32GDR5T0-UD-4800
EAN: 4711103084991
Varenr.: 5020037858

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.863 kr13.863 krKøb
2Dustin DK15.619 kr15.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 4.041 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 13.900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.834 kr.

Den nuværende pris på 13.863 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Qnap Ram-32gdr5t0-ud-4800 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 32gb 4800mhz Ddr5 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202613.863 kr14 kr (0%)
29. maj 202613.877 kr2 kr (0%)
25. maj 202613.875 kr22 kr (0%)
24. maj 202613.897 kr9 kr (0%)
23. maj 202613.888 kr12 kr (0%)
22. maj 202613.900 kr27 kr (0%)
20. maj 202613.873 kr9 kr (0%)
18. maj 202613.864 kr1 kr (0%)
17. maj 202613.865 kr1 kr (0%)
15. maj 202613.864 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret