Gå til hovedindhold

QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop

QNAPHubs og switchesEAN: 4713213518373
Pris fra 3.068 krtil 3.124 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.994 kr 29. apr.

Sammenlign priser på QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3068 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop
3.068 kr
Til butik
QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop billede

Produktspecifikationer

Mærke: Qnap Systems
Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: QSW-M2108-2S
EAN: 4713213518373
Varenr.: 6745266
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QSW-M2108-2S 10GbE and 2.5GbE Layer 2 Web Managed Switch
3.068 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Qsw-m2108-2s Netværksswitch Administreret L2 2.5g Ethernet (100/1000/2500) Grå
3.124 kr
Til butik
Qnap Qsw-m2108-2s Netværksswitch Administreret L2 2.5g Ethernet (100/1000/2500) Grå billede

Produktinformation

Otte 2,5 GbE RJ45-porte plus to 10 GbE SFP+-porte til hybride forbindelser Webbaseret administration gør VLAN, QoS og firmwareopdateringer enkle Lag 2-værktøjer som LACP, IGMP-snooping, RSTP og ACL'er forbedrer kontrollen Kompakt desktopdesign og 12 V DC-strøm passer til små kontorer og skabe Støjsvag enkeltblæser og 23 W maks. effekt holder energiforbruget lavt og stabilt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: Switche
Artikel nr.: QSW-M2108-2S
EAN: 4713213518373
Varenr.: 5011301700

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.068 kr3.068 krKøb
2Proshop DK3.068 kr3.068 krKøb
3Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop

PriceData har fulgt prisen på QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.869 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 3.068 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.930 kr.

Den nuværende pris på 3.068 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for QNAP QSW-M2108-2S - Switch - Administreret - 2 x 10 Gigabit SFP+ + 8 x 2.5GBase-T - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.068 kr7 kr (0%)
19. maj 20263.061 kr7 kr (0%)
7. maj 20263.068 kr74 kr (2%)
29. apr. 20262.994 kr125 kr (4%)
10. feb. 20262.869 kr1 kr (0%)
9. feb. 20262.870 kr1 kr (0%)
8. feb. 20262.871 kr1 kr (0%)
4. feb. 20262.872 kr1 kr (0%)
3. feb. 20262.873 kr1 kr (0%)
1. feb. 20262.874 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret