Gå til hovedindhold

QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U

QNAPHubs og switchesEAN: 4711103085363
Pris fra 14.434 krtil 15.624 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.190 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13.670 kr 13. apr.

Sammenlign priser på QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14434 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP QSW-M3224-24T Switch 24-porte 10 Gigabit Ethernet
14.434 kr
Til butik
QNAP QSW-M3224-24T Switch 24-porte 10 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

QNAP QSW-M3224-24T - Switch - L3 Lite - Administreret - 24 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QSW-M3224-24T
EAN: 4711103085363
Varenr.: 1002292022
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U
14.619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Qsw-m3224-24t 24-port 10 Gigabit Switch
15.624 kr
Til butik
Qnap Qsw-m3224-24t 24-port 10 Gigabit Switch billede

Produktinformation

24 10G RJ-45-porte leverer højhastigheds kobberforbindelse Layer 3-routing med statiske ruter og ACL'er forenkler trafikstyring 9000 byte jumbo frames og 32k MAC-tabel øger hastigheden ved overførsel af store filer Webbrugerflade, konsoladgang og firmwareopgraderinger gør administrationen nem Rackmonterbart 1U-kabinet og understøttelse af stabling giver hurtig implementering i racks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: Switche
Artikel nr.: QSW-M3224-24T
EAN: 4711103085363
Varenr.: 5020016953

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.434 kr14.434 krKøb
2Proshop DK14.619 kr14.619 krKøb
3Dustin DK15.624 kr15.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U

PriceData har fulgt prisen på QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U i 130 dage. Laveste pris i perioden er 13.670 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 15.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.186 kr.

Den nuværende pris på 14.434 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for QNAP QSW-M3224-24T 24-port 10GbE L3 Lite Managed Switch 1U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202614.434 kr62 kr (0%)
29. maj 202614.496 kr663 kr (5%)
28. maj 202613.833 kr62 kr (0%)
26. maj 202613.895 kr62 kr (0%)
25. maj 202613.957 kr212 kr (2%)
24. maj 202613.745 kr62 kr (0%)
23. maj 202613.807 kr124 kr (1%)
20. maj 202613.931 kr90 kr (1%)
18. maj 202613.841 kr62 kr (0%)
17. maj 202613.903 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret