Gå til hovedindhold

QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet

QNAPHubs og switchesEAN: 4711103085646
Pris fra 2.464 krtil 2.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.212 kr 16. apr.

Sammenlign priser på QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2464 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet
2.464 kr
Til butik
QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

QNAP QSW-3205-5T - Switch - ikke administreret - 5 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QSW-3205-5T
EAN: 4711103085646
Varenr.: 1003089038
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QSW-3205-5T 5-Port 10GbE Unmanaged Switch
2.475 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Qsw-3205-5t 5-port 10 Gigabit Switch
2.799 kr
Til butik
Qnap Qsw-3205-5t 5-port 10 Gigabit Switch billede

Produktinformation

Fem 10G RJ-45-porte giver multi-gig-forbindelser til NAS, servere og arbejdsstationer 100 Gbps switching-kapacitet og 50 Gbps gennemløb reducerer flaskehalse i netværket Konfigurationsfri plug-and-play-drift gør implementeringen hurtigere for travle IT-teams Loop-beskyttelse, 16k MAC-poster og LED-indikatorer understøtter stabil Layer 2-drift Kompakt skrivebordschassis med medfølgende DC-adapter og lavt strømforbrug på 36 W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: Switche
Artikel nr.: QSW-3205-5T
EAN: 4711103085646
Varenr.: 5020043084

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.464 kr2.464 krKøb
2Proshop DK2.475 kr2.475 krKøb
3Dustin DK2.799 kr2.885,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.212 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.383 kr.

Den nuværende pris på 2.464 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for QNAP QSW-3205-5T Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.464 kr13 kr (1%)
28. maj 20262.477 kr114 kr (5%)
29. apr. 20262.363 kr2 kr (0%)
18. apr. 20262.361 kr17 kr (1%)
17. apr. 20262.344 kr132 kr (6%)
16. apr. 20262.212 kr11 kr (0%)
15. apr. 20262.223 kr11 kr (0%)
14. apr. 20262.234 kr11 kr (0%)
13. apr. 20262.245 kr22 kr (1%)
10. apr. 20262.267 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret