Gå til hovedindhold

Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP

PurusSanitetEAN: 7391543500434
Pris fra 32,5 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22,5 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,11 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Pungvandlås 1 1/4" - 40 Mm
32,5 kr
Til butik
Hvid Pungvandlås 1 1/4" - 40 Mm billede

Produktinformation

Hvid pungvandlås 40 mm x 1 1/4" Søgetermer: 0802075631 - 750411-052 - 750411052 - 7391543500434

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing Valves
EAN: 7391543500434
Varenr.: 9771810521425
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP
35,59 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hvid pungvandls, 1 1/4", 40 mm
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Pungvandlås purus plast 1 1/4 x 40 hvid
39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus pungvandlås 1 1/4'' Ø40 Hvid Plast. Med teleskoprør
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk32,5 kr32,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,59 kr74,59 krKøb
3WATTOO.DK39 kr39 krKøb
4Proshop DK39 kr78 krKøb
5vvsfittings.dk55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP

PriceData har fulgt prisen på Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP i 172 dage. Laveste pris i perioden er 30,22 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 35,59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 32,5 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Purus PUNGVANDLÅS 1 1/4'' Ø40 - Hvid Plast m/teleskoprør PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202632,5 kr3,09 kr (9%)
2. jun. 202635,59 kr3,09 kr (10%)
1. jun. 202632,5 kr3,09 kr (9%)
31. maj 202635,59 kr3,09 kr (10%)
20. maj 202632,5 kr3,09 kr (9%)
19. maj 202635,59 kr3,09 kr (10%)
26. apr. 202632,5 kr
14. apr. 202632,11 kr
13. apr. 202633 kr
21. mar. 202632,11 kr1,39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret