Gå til hovedindhold

VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør

ViegaSanitetEAN: 4015211120337
Pris fra 40 krtil 66,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 26,25 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Urinal pungvandlås, 32 mm
40 kr
Til butik
Urinal pungvandlås, 32 mm billede

Produktinformation

Pungvandlås i hvid til urinal med afløb på 1 1/4" x 32 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 4015211120337
Varenr.: 750421210
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pungvandlås bidet 1.1/4" x 32 mm
40,51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Urinal pungvandlås, 32 mm
43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør
44,45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Urinal pungvandlås, 32 mm
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pungvandls til bidet, 1.1/4" x 32 mm
56 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Pungvandlås 1 1/4" -32 Mm Til Bidet
63,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid pungvandlås 1 1/4" -32 mm til bidet
66,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS40 kr40 krKøb
2EL-GROSSISTEN40,51 kr40,51 krKøb
3CompletVVS43 kr43 krKøb
4CS MEGASTORE DK44,45 kr83,45 krKøb
5BilligVVS DK47 kr47 krKøb
6WATTOO.DK56 kr56 krKøb
7Billigelogvvs.dk63,49 kr63,49 krKøb
8MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør i 166 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for VIEGA Pungvandlås 1 1/4 hvid til bidet med afløsrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202640 kr
10. maj 202640,51 kr3,49 kr (8%)
9. maj 202644 kr1 kr (2%)
6. maj 202645 kr1 kr (2%)
5. maj 202646 kr1 kr (2%)
30. apr. 202645 kr1 kr (2%)
17. apr. 202646 kr3 kr (7%)
5. apr. 202643 kr1 kr (2%)
7. mar. 202644 kr2 kr (5%)
7. jan. 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret