Gå til hovedindhold

PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende

PurusSanitetEAN: 5708858541106
Pris fra 83 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende
83 kr
Til butik
PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende billede

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 192854-110
EAN: 5708858541106
Varenr.: 1366278
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FODBØJNING PP LANG SORT Ø110MM
92,14 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Fodbøjning 110x275x310 mm 87° sort
101 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus PP fodbøjning lang 87,5 ° 110mm
107 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus Maxiflex PP fodbøjning 110 mm 88° - lang model
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus Maxiflex PP fodbøjning 110 mm 88° - lang model
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb
2EL-GROSSISTEN92,14 kr92,14 krKøb
3Proshop DK101 kr140 krKøb
4Elvvs.dk107 kr107 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6BilligVVS DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende

PriceData har fulgt prisen på PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende i 182 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for PURUS MaxiFlex fodbøjning 87,5° - lang model - klasse SN8 - kemikalieresistent & selvrensende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202683 kr5,55 kr (6%)
26. maj 202688,55 kr1,45 kr (2%)
25. maj 202690 kr2,14 kr (2%)
24. maj 202692,14 kr2,14 kr (2%)
23. maj 202690 kr2,14 kr (2%)
18. maj 202692,14 kr5,86 kr (6%)
17. maj 202698 kr1,5 kr (2%)
16. maj 202699,5 kr1,5 kr (2%)
15. maj 202698 kr1,5 kr (2%)
13. maj 202699,5 kr2,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret