Gå til hovedindhold

PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids

PurusSanitetEAN: 5708854933509
Pris fra 47 krtil 56,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9,25 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 14. mar.

Sammenlign priser på PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jotiflex rørbøjning, 0-90°, Ø50 mm, drejbar, muffe, plast, hvid
47 kr
Til butik
Jotiflex rørbøjning, 0-90°, Ø50 mm, drejbar, muffe, plast, hvid billede

Produktinformation

Jotiflex hvid drejbar rørbøjning med en muffe 50 mm Med Jotiflex har du endrejbar rørbøjning som er trinløs fra 0-90 grader. Graderne 15, 30, 45, 60 og 90 er markeret på rørbøjningen.

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50 mm
EAN: 5708854933509
Varenr.: 186193350
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jotiflex rørbøjning, 0-90°, Ø50 mm, drejbar, muffe, plast, hvid
48 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus PP Bøjning, 50 mm, 0-90 grader, med 1 muffe, hvid
53 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JOTI BØJNING 0-90 GR. 50 MM HVID
53,78 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Joti Hvid Bøjning 0-90 Grader 50Mm
53,87 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Joti hvid bøjning 0-90 grader 50mm
56,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS47 kr47 krKøb
2BilligVVS DK48 kr48 krKøb
3CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
4Proshop DK53 kr92 krKøb
5EL-GROSSISTEN53,78 kr53,78 krKøb
6Billigelogvvs.dk53,87 kr53,87 krKøb
7MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids

PriceData har fulgt prisen på PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids i 182 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for PURUS Hvid 50 mm Joti bøjning - fleksibel 0-90 grader - muffe/spids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202647 kr3 kr (7%)
26. maj 202644 kr4 kr (8%)
24. maj 202648 kr4 kr (9%)
17. maj 202644 kr5 kr (10%)
16. maj 202649 kr5 kr (11%)
12. maj 202644 kr4 kr (8%)
11. maj 202648 kr4 kr (9%)
18. apr. 202644 kr4 kr (8%)
17. apr. 202648 kr4 kr (9%)
3. apr. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret