Gå til hovedindhold

Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5708525339050
Pris fra 22 krtil 33,38 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 11,38 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,75 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Htp Reduktion Kort 75/50 Mm Hvid
22 kr
Til butik
Htp Reduktion Kort 75/50 Mm Hvid billede

Produktinformation

75/50 wafix reduktion kort hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Reduktioner
EAN: 5708525339050
Varenr.: 61349
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid
24 kr
Til butik
Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Wavin Wafix kort reduktion til kompakte afløbsforbindelser Denne korte reduktion fra Wavin Wafix bruges til at forbinde et Ø75 mm muffe-rør med et Ø50 mm rør i afløbsinstallationer, hvor pladsen er begrænset. Udført i hvid slagfast polypropylen (PP) og ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 75/50 mm
EAN: 5708525339050
Varenr.: 186510373
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid
24 kr
Til butik
Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 75/50 mm
EAN: 5708525339050
Varenr.: 186510373
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Kort reduktion hvid HT/PP - 75 x 50 mm
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid
27 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 75/50 reduktion kort hvid
27,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp reduktion kort 75 x 50 mm hvid
28 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 75/50 REDUKTION KORT HVID
29,85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 75 x 50 mm Wafix PP reduktion kort hvid
33,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk22 kr22 krKøb
2BilligVVS DK24 kr24 krKøb
3LavprisVVS24 kr24 krKøb
4WATTOO.DK26 kr26 krKøb
5CompletVVS27 kr27 krKøb
6MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
7Proshop DK28 kr67 krKøb
8EL-GROSSISTEN29,85 kr29,85 krKøb
9CS MEGASTORE DK33,38 kr72,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 18,75 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Wavin Wafix reduktion, kort, Ø75x50 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202622 kr2 kr (8%)
24. maj 202624 kr2 kr (9%)
8. maj 202622 kr1 kr (5%)
6. maj 202621 kr2,75 kr (12%)
5. maj 202623,75 kr3,75 kr (19%)
4. mar. 202620 kr1,25 kr (7%)
3. mar. 202618,75 kr1,25 kr (6%)
5. feb. 202620 kr1,75 kr (8%)
4. feb. 202621,75 kr1,75 kr (9%)
9. jan. 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret