Gå til hovedindhold

PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm

PURUSSanitetEAN: 5708854610493
Pris fra 25 krtil 29,55 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,55 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,33 kr 14. apr.

Sammenlign priser på PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jotiflex reduktion kort grå 50-40mm
25 kr
Til butik
Jotiflex reduktion kort grå 50-40mm billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5708854610493
Varenr.: 0218050075
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JOTIFLEX REDUC. KORT GR 50-40MM
26,34 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
JotiFlex reduktion, 50-40 mm, grå
27,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Reduktion gr (kort) HT/PP - 50 x 40 mm
27,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Reduktion jotiflex 50x40 kort grå
29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm
29,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt25 kr25 krKøb
2EL-GROSSISTEN26,34 kr26,34 krKøb
3vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb
4WATTOO.DK27,75 kr27,75 krKøb
5Proshop DK29 kr68 krKøb
6CS MEGASTORE DK29,55 kr68,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm

PriceData har fulgt prisen på PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 22,3 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 27,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202625 kr1,39 kr (6%)
20. maj 202623,61 kr1,39 kr (6%)
19. maj 202625 kr1,39 kr (6%)
25. apr. 202623,61 kr
14. apr. 202623,33 kr
13. apr. 202623,75 kr
21. mar. 202623,33 kr
11. mar. 202623,75 kr2,28 kr (9%)
10. mar. 202626,03 kr2,28 kr (10%)
6. mar. 202623,75 kr2,28 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret