Gå til hovedindhold

Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål

ProficookFrituregryderEAN: 4006160128703
Pris fra 617 krtil 899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stÃ¥l og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 617 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Frytkownica beztluszczowa PROFICOOK PC-FR 1287 H
617 kr
Til butik
Frytkownica beztluszczowa PROFICOOK PC-FR 1287 H billede

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCook
Artikel nr.: PC-FR 1287
EAN: 4006160128703
Varenr.: 1002922181
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål
-12%879 kr
Før 994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Fordele ved airfryer med dobbelt kurvLav sprøde favoritter til hele familien med dobbelt airfryer 8 l fra ProfiCook. De to kurve gør det nemt at tilberede forskellige retter samtidig, mens den varme luft cirkulerer effektivt for ensartede resultater. Med justerbar termostat fra 50–200 °C, digital timer og hold‑varm funktion får du præcis kontrol - ideelt til alt fra snacks til måltider i hverdagen.Brugervenligt designDen fritstående model i sort og rustfrit stål har cool‑touch håndtag og en intuitiv touchbetjening med indbygget LED‑display. Den non‑stick inderkurv gør rengøringen let, og autosluk samt overophedningsbeskyttelse giver tryg brug i køkkenet.Produkttype: Varmluftsfriteuse (dobbelt)Kapacitet: 8 lTemperatur: 50–200 °C, justerbar termostatTimer: DigitalFunktioner: Hold‑varm, autosluk, overophedningsbeskyttelseBetjening: Touch, indbygget LED‑displayMateriale: Rustfrit stål, farve: sort/rustfrit stålInderskål: Non‑stickHåndtag: Cool‑touchEffekt: 2.200 WSpænding: 220–240 V, 50/60 HzPlacering: FritståendeMål: H × B × D: 31,9 × 37,8 × 36,4 cmVægt: 7,2 kgPakkens mål: 35,2 × 41,5 × 40,0 cmManual medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Proficook
Kategori: Frituregryder
Vægt: 13.05g
EAN: 4006160128703
Varenr.: 1923578
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål
-11%899 kr
Før 1.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Fordele ved airfryer med dobbelt kurvLav sprøde favoritter til hele familien med dobbelt airfryer 8 l fra ProfiCook. De to kurve gør det nemt at tilberede forskellige retter samtidig, mens den varme luft cirkulerer effektivt for ensartede resultater. Med justerbar termostat fra 50–200 °C, digital timer og hold‑varm funktion får du præcis kontrol – ideelt til alt fra snacks til måltider i hverdagen.Brugervenligt designDen fritstående model i sort og rustfrit stål har cool‑touch håndtag og en intuitiv touchbetjening med indbygget LED‑display. Den non‑stick inderkurv gør rengøringen let, og autosluk samt overophedningsbeskyttelse giver tryg brug i køkkenet.Produkttype: Varmluftsfriteuse (dobbelt)Kapacitet: 8 lTemperatur: 50–200 °C, justerbar termostatTimer: DigitalFunktioner: Hold‑varm, autosluk, overophedningsbeskyttelseBetjening: Touch, indbygget LED‑displayMateriale: Rustfrit stål, farve: sort/rustfrit stålInderskål: Non‑stickHåndtag: Cool‑touchEffekt: 2.200 WSpænding: 220–240 V, 50/60 HzPlacering: FritståendeMål: H × B × D: 31,9 × 37,8 × 36,4 cmVægt: 7,2 kgPakkens mål: 35,2 × 41,5 × 40,0 cmManual medfølger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Proficook
Kategori: Frituregryder
Vægt: 13.05g
EAN: 4006160128703
Varenr.: 1923578

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stÃ¥l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK617 kr617 krKøb
2Boligcenter DK879 kr879 krKøb
3Vivas DK899 kr1.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stÃ¥l i 164 dage. Laveste pris i perioden er 617 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 836 kr.

Den nuværende pris på 617 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stÃ¥l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Airfryer dobbelt kurv 8 l - ProfiCook PC‑FR 1287, 2.200 W, sort/rustfrit stÃ¥l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026617 kr6 kr (1%)
31. maj 2026623 kr4 kr (1%)
30. maj 2026627 kr178 kr (22%)
20. maj 2026805 kr183 kr (29%)
14. maj 2026622 kr3 kr (0%)
13. maj 2026625 kr180 kr (22%)
7. maj 2026805 kr5 kr (1%)
3. maj 2026800 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026805 kr168 kr (26%)
24. apr. 2026637 kr168 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret