Gå til hovedindhold

Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort

XiaomiFrituregryderEAN: 6932554423353
Pris fra 900 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 689 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 900 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi MAF-D1001 2700W Sort
900 kr
Til butik
Xiaomi MAF-D1001 2700W Sort billede

Produktinformation

Xiaomi MAF-D1001. Produkttype: Varmluftsteger, Kapacitet: 10 L, Temperatur (min.): 40 °C. Konstruktionstype: Dobbelt, Produktfarve: Sort, Kontroltype: Berøring. Strøm: 2700 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR07SGEU
EAN: 6932554423353
Varenr.: 1003457736
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi MAF-D1001, Varmluftsteger, 10 L, 40 °C, 230 °C, Dobbelt, Sort
948 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Dual Zone Air Fryer 10L
948 kr
Til butik
Xiaomi Dual Zone Air Fryer 10L billede

Produktinformation

- 3,5L + 6,5L, 10L stor kapacitet - Smart madlavning sikrer, at begge kurve er klar på samme tid - 71%* stigning i effektivitet - 88,3%* mindre fedt - 101 opskrifter i skyen - Højtemperaturbestandigt metallisk interiør Med en 3,5L venstre kurv til tilbehør og en 6,5L højre kurv til dine hovedretter, som let kan tilberede en hel kylling, gør den samlede kapacitet på 10L det til en leg at sørge for mad til familiesammenkomster. Kurvene har individuelle varmekilder, og den store gryde leveres med en grillrist. Tilbered tre retter samtidigt for bekvemme og varierede måltider. En 360° luftstrøm cirkulerer varm luft og opvarmer maden hurtigt og jævnt, hvilket resulterer i en sprød yderside og en mør tekstur. Den 2700W* højeffektive airfryer kan prale af en 71%* stigning i madlavningseffektivitet sammenlignet med en konventionel ovn. Airfryeren leverer op til 230°C til stegning og ned til 40-60°C til optøning, fermentering og tørring af frugt - et alsidigt apparat til alle dine kulinariske behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Airfryer
Artikel nr.: BHR07SGEU
EAN: 6932554423353
Varenr.: 3408427
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort
1.119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Dual Zone Air Fryer Airfryer 2.7kW Sort
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK900 kr900 krKøb
2CS MEGASTORE DK948 kr987 krKøb
3Proshop DK948 kr987 krKøb
4Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
5Vivas DK1.119 kr1.288 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 825 kr.

Den nuværende pris på 900 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Xiaomi MAF-D1001 dual airfryer 10 l - frituregryde med varm luft, 2.700 W, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026900 kr40 kr (4%)
30. maj 2026940 kr8 kr (1%)
27. maj 2026948 kr140 kr (17%)
25. maj 2026808 kr140 kr (15%)
20. maj 2026948 kr133 kr (16%)
17. maj 2026815 kr3 kr (0%)
16. maj 2026818 kr1 kr (0%)
14. maj 2026817 kr2 kr (0%)
13. maj 2026819 kr1 kr (0%)
9. maj 2026820 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret