Gå til hovedindhold

Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv

PhilipsFrituregryderEAN: 8720389035579
Pris fra 1.099 krtil 1.149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 945 kr 28. maj

Sammenlign priser på Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3000 NA353 Dobbelt varmluftssteger 2.75kW
1.099 kr
Til butik
Philips Series 3000 NA353 Dobbelt varmluftssteger 2.75kW billede

Produktinformation

Philips Series 3000 NA353 - Dobbelt varmluftssteger - 9 liter - 2.75 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: NA353/10
EAN: 8720389035579
Varenr.: 1003830514
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA353 - Dobbelt varmluftssteger - 9 liter - 2.75 kW
1.107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA353 - double hot air fryer
1.107 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv
-7%1.129 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv
-7%1.149 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.099 kr1.099 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.107 kr1.107 krKøb
3Proshop DK1.107 kr1.107 krKøb
4Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
5Vivas DK1.149 kr1.338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv i 184 dage. Laveste pris i perioden er 945 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.166 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Philips 3000 Series NA353/10 airfryer med dobbelt skuffe - 9 l, 2.750 W, hvid/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.099 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.097 kr152 kr (16%)
28. maj 2026945 kr91 kr (9%)
26. maj 20261.036 kr65 kr (6%)
23. maj 20261.101 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.099 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.100 kr60 kr (6%)
13. maj 20261.040 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.042 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.044 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret