Gå til hovedindhold

Proficook Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål

Pris fra 88 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ProfiCook PC-LW 1214 Skevægt Digital
88 kr
Til butik
ProfiCook PC-LW 1214 Skevægt Digital billede

Produktinformation

ProfiCook PC-LW 1214 - Vægt - Rustfri stål - Digital - 2x AAA batteri (Medfølger ikke)

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCook
Artikel nr.: PC-LW 1214
EAN: 4006160012149
Varenr.: 1000743580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål
99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenvægt ske - ProfiCook PC-LW 1214, rustfrit stål, elektronisk
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Køkkenvægt ske - ProfiCook PC-LW 1214, rustfrit stål, elektronisk billede

Produktinformation

Præcis elektronisk køkkenvægt som skeGør madlavningen enklere med denne smarte køkkenvægt, der er formet som en ske. Den er udført i rustfrit stål og giver præcis vejning direkte fra skuffen til skålen. Med en nøjagtighed på 0,1 g kan du dosere krydderier, bageingredienser og pulver præcist, og tara-funktionen gør det nemt at nulstille vægten mellem målingerne. LCD-displayet er let at aflæse, så du hurtigt får styr på mængderne i opskriften.Til dig der vil have styr på detaljerneDen elektroniske køkkenvægt er ideel til bageglade, kaffeentusiaster og til hverdagsmadlavning, hvor præcise gram gør forskellen. Skeformen gør det nemt at øse og veje i ét trin, og den kompakte størrelse passer perfekt i køkkenskuffen.Type: Elektronisk køkkenvægtMaks. vægtkapacitet: 0,3 kgNøjagtighed: 0,1 gFarve/materiale: Rustfrit stålDisplay: LCDTara-funktion: JaStrøm: 2 × AAA batterier, 1,2 V...

Produktspecifikationer

Mærke: Proficook
Kategori: Køkkenvægte
Vægt: 0.19g
EAN: 4006160012149
Varenr.: 1971811
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenvægt ske - ProfiCook PC-LW 1214, rustfrit stål, elektronisk
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK88 kr88 krKøb
2CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
3Boligcenter DK139 kr139 krKøb
4Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål i 144 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Profi Cook PC-LW 1214 Ske-vægt Digital Vejeområde=300 g Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202688 kr1 kr (1%)
9. maj 202689 kr9 kr (9%)
3. maj 202698 kr10 kr (11%)
22. apr. 202688 kr1 kr (1%)
20. apr. 202689 kr1 kr (1%)
4. mar. 202688 kr1 kr (1%)
27. feb. 202689 kr9 kr (9%)
17. feb. 202698 kr9 kr (10%)
19. jan. 202689 kr9 kr (9%)
10. jan. 202698 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret